BloodLine Champions

Discuții despre alte jocuri

BloodLine Champions

Mesajde Schizma » 24 Aug 2012, 22:46

http://www.bloodlinechampions.com/regis ... 1502236748

Bloodline Champions .... Ii un Moba care imi place foarte mult ... si se pare ca pot face rost de anumite bonusuri daca va inscrieti de pe linkul acesta si terminati tutorialul + sa ajungeti la lvl 5 ceea ce ii mai putin de 1h30m .... depinzand cum te joci si cu cine (adica pc sau rated)

As fi recunoscato daca vati inscrie :D si ati completa tutorialul + lvl 5 reached ca sa priest 1 friend point ... plus ca si start o sa primit 5000 bloodcoins ... ii curencyul din game care ill primesti dupa jocurile castigate/pierdute adica nu ii curencyul pe care platesti bani.

Pe langa toate astea sunt tournaments care iti ofera un alt tip de curency numite tokens ... care numa din tournaments le poti primi (bronze/gold/diamond) ... si cu care poti cumpara lucruri unique ... btw ceea ce se cumpara cu tokenuri nu se poate cumpra cu funcon points ( adica chiar daca platesti nu ajungi sa cumperi intemele cu tokens ) ceea ce mi se pare foarte cool pt cei care chiar se joaca acest joc si nu platesc sume exorbitante sa fi foarte cool.




P.S. Jocul asta o sa ma tina sa nu plang cand voi o sa va jucati gw2 si eu o sa astept bani ca sa imi cumpar jocul :))!
The statement below is false.
The statement above is true.
Imagine
Avatar utilizator
Schizma
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 18 Aug 2012, 10:07

Înapoi la Alte jocuri

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 5 vizitatori