Un cont cineva pentru test?

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Un cont cineva pentru test?

Mesajde KatanaShin » 09 Apr 2014, 19:07

Salutare,
De ceva vreme buna caut un joc care sa ma prinda cu adevarat, si mi-a picat tare greu pe Guild Wars 2, pare superb din majoritatea punctelor de vedere care ma intereseaza pe mine la un joc (grafica, dificultate, diversitate in skilluri si caractere, storyline si eventuri open-world). Problema este ca nu pot juca singur, si trebuie sa cumpar 2 conturi atat pentru mine cat si pentru nevasta ... si (intotdeauna exista un si) nu as vrea sa dau 40 Euro (e la promotie in momentul de fata) si sa imi dau seama dupa ce intru in el ca defapt nu ma prinde.
Nu cersesc pe gratis, nu vreau nimic de pomana, vreau doar ca cineva sa imi dea un cont pentru 1-2 zile/nopti sa ma elucidez daca intr-adevar merita sau nu investitia, poate este cineva care are treaba cateva zile/nu mai joaca sau orice alt motiv si imi poate lasa un cont pentru 2 zile.
Va multumesc si sper ca nu am incalcat nici o regula a forumului.
KatanaShin
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 09 Apr 2014, 18:58
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Un cont cineva pentru test?

Mesajde shaggy140 » 10 Apr 2014, 01:42

Nu stiu cine va avea incredere sa iti dea un cont pe care l-a platit ;)
Imagine
Avatar utilizator
shaggy140
Legionar
 
Mesaje: 201
Membru din: 13 Mai 2012, 20:43
Localitate: Braila
Nume caracter: Liviu

Re: Un cont cineva pentru test?

Mesajde KatanaShin » 10 Apr 2014, 08:58

Poate are cineva doua, oricum... ma gandesc ca exista un sistem de securitate facut de cei de la ncsoft, care sa ma impiedice sa fur contul, corect? N-am nevoie decat sa testez jocul ... server privat vad ca nu exista, timp de test in genul celor de la WOW nu exista .... alta metoda decat sa rog pe cineva sa ma lase sa testez pe contul lui.
KatanaShin
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 09 Apr 2014, 18:58
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Un cont cineva pentru test?

Mesajde vaporeanu » 11 Apr 2014, 09:16

Jocul merita pe deplin, poti sa gasesti un cont destul de ieftin si la 60-70 ron.
vaporeanu
Legionar
 
Mesaje: 110
Membru din: 27 Mar 2012, 10:34
Localitate: Campina
Nume caracter: Kykw
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Un cont cineva pentru test?

Mesajde ebe » 14 Apr 2014, 12:36

Oricum nu poti sa faci o evaluare a unui MMO dintr-o singura privire de 1-2 zile/nopti. Jocurile de genul acesta sunt proiectate sa tina jucatorii in joc perioada lunga si sa ai ce descoperii / explora luni de zile.
Eu de exemplu desi credeam ca am vazut tot in joc, am descoperit zilele trecute ceva desi joc din beta. ( Nu zic ce ca radeti de mine ... hmmm )
Cred ca mai eficient este sa te uiti la filme pe youtube sau twitch.tv
ebe
Gladium
 
Mesaje: 84
Membru din: 10 Apr 2013, 23:02
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori