Proxy Tunneling

Aici puteţi găsi diverse utilitare sau aplicaţii recomandate pentru membrii înregistraţi.

Proxy Tunneling

Mesajde Asky » 09 Iun 2012, 19:45

Astazi am luat la incercare toate servicile de proxy pt gaming, dintre ele am ales http://www.laglessproxy.com in diablo3 aveam 900 latenta cu spykes dupa ce am icnercat trialu (te deconecteaza odata la 30 de mins) am ramas uimit, a scazut pingu la 140 complet stabil (foloseam netu prin 3g), am vb astazi si cu adminu lor unde l-am rugat sa adauge support si pt gw2, lucru ce a si facut, deseara cand ajung acasa o sa dau verdictu despre diferenta de latenta/stabilitate , dar pt 4,5 dolari(3.53 euro,, adica o halba la bar) pe luna sa am siguranta la zeci de jocuri ca nu crap din cauza ISPu lui mi se pare Excelent.

Am testat si gw2, diferenta este enormal, fara proxy aveam delay de o secunda la skills si spykes, cu el merge perfect, eu cel putin is foarte multumit (400 ping fara el, din resource manager al luat cifra) cu el (din pacate resource manager nu poate arata pingu de proxy) jocu merge perfect.

Recomand EXTREM de mult sa il incercati
Asky
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 155
Membru din: 27 Iul 2011, 13:47
Nume caracter: Little Asky
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Înapoi la Utilitare / aplicaţii pentru comunitate

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori