Un viitor jucator

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Un viitor jucator

Mesajde johnduca » 16 Apr 2014, 00:59

Dupa ce a aparut TESO am devenit interesat de jocurile b2p , fiind satul de toate jocurile "f2p" care sunt defapt p2w.Insa jocul mentionat are subscription fee si am abandonat ideea.
Am dat de GW2 , din pacate doar de curand si am devenit foarte interesat de el si as avea cateva intrebari pt voi:
1.Comunitatea e activa?
2.Se aduc in permanenta imbunatatiri?
3.Care este rasa/clasa voastra preferata?

O sa imi iau jocul la vara , fiindca acum sunt foarte ocupat cu scoala(4 teze in mai) :D
johnduca
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 16 Apr 2014, 00:52
Nume caracter: johnduca
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Un viitor jucator

Mesajde Ronah » 19 Apr 2014, 22:11

Merita sa cumperi jocul. Este ceva diferit fata de ce ai jucat pana acum in F2P. Toate rasele si professile pot fi favorite. Este singurul joc in care iti ia ceva timp sa vezi cum functioneaza o profesie la adevarata ei valoare chiar daca numarul de skill-uri este minim. alegerea rasei nu tine decat de plcerea fiecaruia si nu datorita unor "bonusuri" ca in alte jocuri.

Jocul are suficient de multe update-uri pentru a te tine "in priza" dar sunt sub forma de Living Story. Gasesti mai multe detalii pe site-ul oficial

Pentru a vedea cum arata gameplay-ul, poti sa dai o cautare pe youtube.

Nu ma pot pronunta in legatura cu activitatea comunitatii romanesti pentru ca eu joc pe serverele americane in timp ce majoritatea de aici se gasesc pe Seafer's rest, server European
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori