Ubisoft - playtest

Forum dedicat - ghilda Legio Gemina

Ubisoft - playtest

Mesajde Becca » 07 Iun 2013, 11:29

Hello,

Am aflat de curand de acest sistem si m-am gandit ca poate ati fii interesati sa participati.

La ce se refera?
Eu, ca si gamer, vin la studioul din Ubisoft si testez o portiune dintr-un joc dezvoltat de Ubisoft (in studioul din Bucuresti).

Scop-ul firmei?
Sa obtina feedback din partea unor "jucatori reali" (si nu a unor testeri profesionisti).

Scop-ul gamer-ului?
Pe langa placerea deosebita de a vizita studioul si de a se juca ( :) ).. sa-si aduca aportul la acel joc (reactiile & actiunile ii sunt inregistrate si analizate). Si am inteles ca primeste si un joc gratuit.

Daca v-a facut macar putin curiosi si ati vrea sa incercati, asta ar fi link-ul: http://www.ubisoft.ro/inscriere. Inscriindu-va sunt introdusi intr-o baza de date si (poate) selectionati ulterior pentru o sesiune de playtest.

Limitare importanta: sesiunea de playtest, pentru moment, are loc doar in Bucuresti.


P.S. Imi cer scuze daca post-ul nu-si avea locul aici sau daca mai exista un alt topic pe forum legat de acest subiect.
Avatar utilizator
Becca
Gladium
 
Mesaje: 8
Membru din: 21 Ian 2013, 10:07
Nume caracter: Becca Valentine

Înapoi la Legio Gemina [XIII]

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator