Echipa sPvP/Dungeons

Forum dedicat - ghilda Legio Gemina

Echipa sPvP/Dungeons

Mesajde lucifix » 27 Sep 2012, 20:22

Caut 3 persoane pentru a infiinta o echipa de sPvP/Dungeons si altele. Din echipa va face parte si Ztepam.
Scopul principal al echipei va fi casul sPvP, dar vreau sa facem si "dungeons" ca sa adunam tot ce se poate aduna. Pentru alte detalii ma puteti gasi in-game cu nick-urile Lucifix sau Lord Crow si pe Ztepam cu Ztepamus. Ne mai putem auzi pe TS si discutam.
2 lucruri obligatorii:folosirea TS-ului si sa fiti din XIII.
Nu conteaza cu ce caractere jucati.
Numele echipei va ales impreuna dupa ce ne adunam.
O seara faina.
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix

Re: Echipa sPvP/Dungeons

Mesajde Valky » 29 Sep 2012, 19:17

Doar un mic reminder: ofiter coordonator pentru domeniul SPvP in guild este MinD, contacteaza-l cu incredere pentru organizarea de echipe si events in domeniu.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Echipa sPvP/Dungeons

Mesajde MinD » 23 Oct 2012, 16:25

Greseala Valky eu nu mai sunt ofiter de mult timp din cauza ca nu am timp nici pentru mine.

Edit: Sunt veteran acum.
Imagine
Avatar utilizator
MinD
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 70
Membru din: 24 Aug 2011, 20:38
Localitate: Bucuresti/Romania
Nume caracter: Dang Im So Drunk

Re: Echipa sPvP/Dungeons

Mesajde Valky » 23 Oct 2012, 17:40

@MinD
Asa este, informatia dateaza din 29 septembrie, moment la care inca figurai ca ofiter responsabil de SPvP, inaintea solicitarii tale postate in data de 30 septembrie. Sper ca la un moment dat sa-ti permita timpul liber sa revii si sa reiei aceasta responsabilitate. :)
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Echipa sPvP/Dungeons

Mesajde Ygreek » 27 Mar 2013, 17:56

Eu din pacate joc pvp doar dimineata, seara nu prea am timp (seara imi place sa-i ajut pe noii recruti din guild sau diferite instante), dar o zi sau 2 pe saptamana nu strica sa ma bag si eu seara alaturi de voi ;) Deci ne vedem pe Ts/sPvP.
Avatar utilizator
Ygreek
Legionar
 
Mesaje: 124
Membru din: 31 Oct 2012, 23:42
Localitate: Sfantu Gheorghe (Covasna,Ro)
Nume caracter: Ca pe Tata :P


Înapoi la Legio Gemina [XIII]

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator