What are you and What is your profession? :D

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Re: What are you and What is your profession? :D

Mesajde Asky » 21 Aug 2011, 02:02

razboiuri despre care vorbesti o sa fie in World Vs World Vs World unde poti cuceri/apara castele, iar cat despre glume/discutii aprinse dintre rase te asigur din lore ca o sa fie, nu exista limitare de joc de a interactiona cu rasele dar istoria lor face din asa zisa alianta lor vs elder Dragons doar o nevoie nu o placere, ex, ca human poti merge in black citadele (capitala charr), dar nu te asigur ca nu te injura/badjocora 90% din npcs :P
Asky
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 155
Membru din: 27 Iul 2011, 13:47
Nume caracter: Little Asky
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: What are you and What is your profession? :D

Mesajde Greyko » 21 Aug 2011, 02:18

Da stiu , eu doar ziceam ca nu stiu cat de mult o sa functioneze acest server hatred si ca un faction hatred ar merge mult mai bine. Adica e mult mai usor sa-l urasc pe Ion care joaca Asura la mine pe realm decat sa urasc toti Ionii care joaca toate rasele de pe alt realm:) Urasc e un termen dur desigur, pana la urma este un joc. Eu eram interesat de asta pentru ca 1) nu sunt obisnuit ca toata lumea sa fie aliata cu toata lumea si 2) cred ca la ce echipa de game devs. au ei, ar fi facut un world pvp ( faction vs faction ) cum nu s-a mai vazut in mmorpg-uri in materie de : amprenta pvp-ului asupra lumii ( in loc sa vina centaurii sa-ti ia satul, vin norn-ii si-ti iau satul )
Greyko
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 20 Aug 2011, 11:05
Localitate: Lugoj
Nume caracter: Greyko

Re: What are you and What is your profession? :D

Mesajde Asky » 21 Aug 2011, 02:23

amprenta asupra lumi exista in WvWvW, serveru ce domina castele primeste bufuri, iar cat despre limita de npcs pt mine cel putin ii mai buna decat a fii fortat de a sta langa o anumita rasa doar din cauza unei aliante predestinate, daca eu vreau sa joc orc dar urasc troli si vreau sa bat la ei toata ziua ar trebui sa fiu capabil, nu sa fiu limitat la o alianta fortata cu ei.
Asky
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 155
Membru din: 27 Iul 2011, 13:47
Nume caracter: Little Asky
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: What are you and What is your profession? :D

Mesajde adicucu » 23 Aug 2011, 18:25

Buna,

Din ce am citit aici cred ca o sa incep cu un Asura (femeie desigur, ma simt cidat sa imbrac/dezbrac toata ziua un mascul) thief.
O sa vad daca intr-adevar hotii au fost adusi la statutul lor initial si nu cel de simpli dagger-i din ultimele MMORPG-uri jucate. Adica daca esti hot sa poti fura.
Probabil ca urmatorul va fi Asura engineer.
Oricum mai e mult pana la lansare si multi se vor razgandi :)
adicucu
Gladium
 
Mesaje: 8
Membru din: 19 Aug 2011, 16:33
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Abnote
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Anterior

Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 13 vizitatori