In atentia mentorilor, ofiterilor si cine mai citeste :)

Recruit's lounge

In atentia mentorilor, ofiterilor si cine mai citeste :)

Mesajde Matol » 29 Sep 2012, 17:33

Salut,

In momentul de fata sunt un simplu "tiro" in guilda, si stiu ca acum guilda inca se formeaza si administratia este solicitata la maxim, motiv pentru care am considerat de bun simt sa va anunt, prin acest post, ca in perioada urmatoare imi va fi destul de greu sa mai activez in lumea GW2.
Acest lucru se datoreaza in principal faptului ca m-am hotarat sa imi renovez toata casa, si acest lucru imi cauzeaza pe langa obisnuitul stress psihic si o mare letargie fizica, astfel incat ajung de multe ori sa "pic in freza" de somn cand am o tentativa de a ma aseza pe fotoliul calculatorului pentru cateva momente de destindere.
Sper totusi ca acest lucru sa nu-mi afecteze prezenta pe viitor in guilda, si chiar daca statutul de recrut se va prelungi pana veti reusi mai multi dintre voi sa ma cunoasteti, am incredere ca nu ma voi trezi intr-o zi fara un nume si un banner pe care sa-l reprezint in joc :)
De principiu o sa apar prin weekenduri (sper sa nu mai ratez W3-urile care imi plac la nebunie) dar altfel prezenta mea in joc va fi diminuata o perioada (o luna, poate chiar 2, cine stie?...)

Va multumesc si spor la ce faceti fiecare!
/salute

ps: shob, promit ca ne apucam de treaba aia cu cuceritul lumii imediat ce-mi cuceresc inapoi camera... si casa, in general :)
Imagine
Avatar utilizator
Matol
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 14 Sep 2012, 12:42
Nume caracter: Matol

Re: In atentia mentorilor, ofiterilor si cine mai citeste :)

Mesajde Valky » 29 Sep 2012, 18:49

Iti multumim ca ne-ai anuntat si spor la renovat, te asteptam cu placere inapoi in joc.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Zona recrutului

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator