Revine Legio Gemina ?

Zonă dedicată membrilor ghildei și activităților organizate în cadrul ghildei

Revine Legio Gemina ?

Mesajde Sparks » 23 Oct 2015, 15:14

Salut,

Odata cu lansarea noului expansion m-am decis sa revin si eu sa joc Guild Wars 2. Vroiam sa stiu in ce stare se afla guilda , tinand cont ca e destula inactivatate ingame, iar pe forum si mai multa inactivitate:D. Spun asta pentru ca mi-a placut foarte mult cum a fost la inceput guilda, si oamenii din ea. As dori sa se ajunga sa fie la fel cum a fost pe la inceput la punctul de activitate. Vreau sa ma implic si eu mai mult in joc si in guilda mai ales ca s-au adus multe lucruri noi. Diseara o sa intru si pe teamspeak sa vorbesc si sa vad ce se mai intampla, dar ar fi frumos sa fie si ceva pe forum pentru ceilalti din guilda.

Best regards,
Cosmin.
Sparks
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 125
Membru din: 24 Apr 2012, 08:51

Re: Revine Legio Gemina ?

Mesajde Tudy » 25 Oct 2015, 06:41

Sunt destul de multi care si-au luat HoT si care au intrat zilele astea in joc. :)

Nu toti au intrat si pe TS, insa - dar erau ingame.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Revine Legio Gemina ?

Mesajde Sparks » 26 Oct 2015, 14:07

Cat timp conducerea guildei e activa, sunt sigur ca o sa revina si guilda incetul cu incetul. Din pacate eu am de recuperat foarte multe informatii, ca am avut o absenta destul de lunga, ca sa fiu la punct cu toate detaliile. O sa incep sa intru pe teamspeak mai des, vreau sa ma implic si eu mai mult in guilda, daca se poate si e nevoie. Sper ca se mai fac recrutari si o sa ajungem sa avem oameni activi in numar mai mare:D.

PS: Can't wait for the guild Hall, am luat varianta limited special pentru decoratia limited pt guilda.
Sparks
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 125
Membru din: 24 Apr 2012, 08:51

Re: Revine Legio Gemina ?

Mesajde Tudy » 26 Oct 2015, 22:07

Eu cel puțin știu că voi intra mai des - HoT pare suficient de simpatic deocamdată. :D Atât doar că vreo două săptămâni voi fi plecat din țară, așa că asta va fi doar după ce revin. Oricum, dacă vedem că nu sunt suficient de activi ofițerii actuali, se poate da oricând un promote la cei care sunt activi, intră mai des și vor să se implice.

Apropo de Guild Hall, miercuri seara încercăm să facem expedition-ul care ne permite să deblocăm GH. Detaliile sunt în MOTD, în joc. :)
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Revine Legio Gemina ?

Mesajde Sparks » 27 Oct 2015, 12:45

Am vazut detaliile, I'll be there, aveam pregatit gliding + updraft de sambata:)). Ne auzim miercuri pe teamspeak:D.
Sparks
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 125
Membru din: 24 Apr 2012, 08:51


Înapoi la Discuții interne și evenimente

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator