Imi cer scuze

Recruit's lounge

Imi cer scuze

Mesajde Mightsmity » 06 Dec 2012, 21:05

In primul rand doresc sa-mi cer scuze toatei guilde pentru lipsa mea neanuntata din acest minunat joc.

Acest comportament este unul pe care eu personal nu-l accept de asemenea ma astept sa nu se accepte din partea mea.

Pentru a scoate din discutie anumite situatii zic din prima:

1 - nu ma las de joc, este prea frumos pentru a ma lasa de el,
2 - nu am nici o problema cu oameni din guilda, mi se pare ca toti sunt foarte ok, chiar am invatat foarte multe de la ei in perioada asta, nu numai referitor la joc ci si referitor la viata, toti avem ceva de zis, si ma bucur ca am apucat sa ascult ce vroia sa zica fie care in parte :)

Din pacate m-am despartit de prietena mea, sunt extraordinar de emmo, nu m-am dus nici la munca timp de 3 zile. sper ca intelegeti ca nu am alergat la calculator sa anunt acest fapt, mai ales pentru ca, am si uitat ca am calculator.

Accept orice fel de consecinta ale actiunilor mele, ser insa sa mi se acorde o adoua sansa, sunt inclinat sa primesc un demote la trio (in cazul in care nu am fost dat afara din guilda) si sa-mi recastig privilegiul de a reprezenta guilda.

admit insa, ca inca nu cred ca o sa fiu activ... poate o sa intru 1 ora pe zi, poate mai mult. Cert este ca-mi doresc sa joc, si-mi doresc asta cu voi.

multumesc.
Imagine
Avatar utilizator
Mightsmity
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 10
Membru din: 11 Sep 2012, 09:34
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Akkumetsu

Re: Imi cer scuze

Mesajde Chypers » 06 Dec 2012, 22:00

Salut.

Ca sa te citez : "in primul rand" ne pare rau sa auzim despre problemele care te indispun si pe aceasta cale te informam ca nu datorezi nimanui niciun fel de scuza ori explicatie, fie ea adresata ofiterilor , membrilor etc.

In al doilea rand iti multumim pentru simpatia/empatia vizavi de Legio Gemina :)

In alta ordine de idei, este recomandat ca orice jucator sa informeze cu privire la absenta / prezenta sa in joc pentru o administrare cat mai eficienta a ghildei. NU se impune justificarea deciziei luate, exceptie fac cazurile speciale a caror consecinta va fi evaluata in consiliu. ( evident , sunt binevenite motivarile de genul "sunt absent 10 zile, zugravesc " , si nu "lipsesc o perioada, nu stiu cat , vad eu cand ma intorc " ).

Asadar in ceea ce te priveste , titlul de Member nu iti va fi afectat in nicio forma intrucat nu ai incalcat un numar semnificativ de reguli care sa iti pericliteze statutul.

Mesajul tau va fi considerat ca unul "absent pt o perioada nederminata pe motive personale" ; in cazul in care acea ora pe zi o activezi exclusiv pt a-ti justifica prezenta, te rugam sa nu o faci :)

Iti multumim pt notificare, toate cele bune.

ps : once you hit the bottom, the only way you can go is up , so dig in faster :)
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Chypers
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 79
Membru din: 15 Sep 2012, 19:48
Localitate: OprescuVille
Nume caracter: Chypers

Re: Imi cer scuze

Mesajde Valky » 06 Dec 2012, 22:52

Prietene, un sfat amical: balta are destule broscute, nu plange dupa una singura. Zambeste, ridica-te si mergi mai departe cu fruntea sus, esecurile sunt parte a procesului de invatare.
In alta ordine de idei, rog un admin sa mute acest thread in thread-ul destinat absentelor temporare viewtopic.php?f=50&t=1103 (care thread ar fi folosit corect probabil de useri daca n-ar fi "ascuns" la Recruti in loc sa fie in root, asa cum rugasem acum cateva zile) :) .
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Imi cer scuze

Mesajde Tudy » 06 Dec 2012, 23:51

În root e vizibil și pentru cei din afara ghildei, așa că nu va fi mutat acolo.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Zona recrutului

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator