Arme bune karma pwns cultural gear

Tot ce ține de PvE în Guild Wars 2.
Reguli forum
Atenție! Când scrieți un subiect, vă rugăm să respectați următoarele reguli de numire: Utilizați etichete la începutul redactării subiectului! [Dungeon], [Zona], [Event], [JP] (Jumping puzzle), [Build], [Ghid] (de farm, crafting, leveling, etc), [Story] (Personal story, side story).
Ex: Doresc să scriu despre Ascalonian Catacombs, prin urmare subiectul se va numi [Dungeon] Ascalonian Catacombs. Alte exemple: [Zonă] Cursed Shore, [Event] Claw of Jormag, [Build] Warrior Arah Build, etc

Arme bune karma pwns cultural gear

Mesajde B3aT » 04 Sep 2012, 00:28

Am gasit deja 1 loc in care am gasit arme mai bune decat Cultural weapon / armor tier 1, dar de 10 ori mai ieftine, da..ZECE ori :)
Intradevar nu arata asa bine, dar pentru un skin nu cred ca merita sa platim atata, mai ales la inceput. Sapt trecuta armele erau 1200 karma acum sunt 9800 ...din partea mea sa stea acolo :lol:

Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Arme bune karma pwns cultural gear

Mesajde Cronos » 05 Sep 2012, 14:01

De acolo mi-am luat eu Greatsword si Rifle, dar nu sunt chiar asa extraordinare. Adica la 2-3 lvlele distanta iti pica chestii mai bune. Best weapons o sa fie obligatoriu lvl 80 :D
Avatar utilizator
Cronos
Legionar
 
Mesaje: 277
Membru din: 05 Aug 2011, 16:36
Nume caracter: Cronos


Înapoi la Zona PvE

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori