BWE3 - Final Event

Tot ce ține de PvE în Guild Wars 2.
Reguli forum
Atenție! Când scrieți un subiect, vă rugăm să respectați următoarele reguli de numire: Utilizați etichete la începutul redactării subiectului! [Dungeon], [Zona], [Event], [JP] (Jumping puzzle), [Build], [Ghid] (de farm, crafting, leveling, etc), [Story] (Personal story, side story).
Ex: Doresc să scriu despre Ascalonian Catacombs, prin urmare subiectul se va numi [Dungeon] Ascalonian Catacombs. Alte exemple: [Zonă] Cursed Shore, [Event] Claw of Jormag, [Build] Warrior Arah Build, etc

BWE3 - Final Event

Mesajde Ronah » 23 Iul 2012, 12:32

The Hunger games... oh, pardon, The Hunger Royale Event :)





Imagine

Imagine

si a mica parodie (dupa the Hunger Games )

Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: BWE3 - Final Event

Mesajde Markus Clouser » 23 Iul 2012, 23:52

N-am participat de data asta, am avut o presimtire si m-am dus la munca.

Bine am facut. Nu mi s-a parut foarte bine implementat desi ideea era buna. Un Hunger Games / DayZ dar borked si cu buguri o gramada. De la tonics care iti dadeau regen, pana la re-transformare in personaj dupa ce erai robot, etc.

Cred ca ar fi fost interesant daca erai in echipa cu alti cativa insi.
Avatar utilizator
Markus Clouser
Legionar
 
Mesaje: 374
Membru din: 10 Apr 2012, 10:48
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Markus Clouser

Re: BWE3 - Final Event

Mesajde Kingster » 25 Iul 2012, 01:01

"cheese for everyone!" :lol: , event-ul nu a fost asa de rau , conceptul chiar are potential si mi-ar place sa mai vad lucruri de genul pe viitor , sincer ;)
Imagine
"Religion is doing what you are told no matter what is right , morality is doing what is right no matter what you are told" -Albert Einstein
Avatar utilizator
Kingster
Gladium
 
Mesaje: 28
Membru din: 10 Aug 2011, 17:31
Localitate: Petrosani
Nume caracter: Glenwig


Înapoi la Zona PvE

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori