Mai Jucati Aion?

Mai Jucati Aion?

Mesajde ClauS » 28 Apr 2012, 23:38

Salut ! Stiu ca a iesit Guild Wars 2...si poate numai jucati unii dintre voi Aion...daca da unde va-ti adunat am citit ..ca serverul Spatalos,Asmodieni...mai jucati Aion..mai jucati pe acel server..?

Daca Joc Asmodian voi fi mereu in acel mediu intunecat..?? sau va fi si ca elyos mai deschis mai verde..:D ??
ClauS
Gladium
 
Mesaje: 6
Membru din: 27 Apr 2012, 11:39
Nume caracter: nustiu

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde Yuma » 04 Iul 2012, 14:52

hmmm cele doua lumi difera foarte mult ce-i drept....
Elyos este partea scaldata in lumina a Atreei pe cand Asmodee este partea scaldata in intuneric.
Dintre cele doua eu as alege a doua varianta. De ce?
1) Partea elyos este cam banala pe cand asmodee este exotica, misterioasa si demna de explorat (sunt un elyos inverunat dar conceptele artistice pt asmodieni si capitala lor sunt pur si simplu uimitoare)
2) Asmodienii sunt cei buni daca citesti istoria.
3) Capitala aia a lor, Pandora parca este superba, imensa si nu se compara cu Sanctum.
4) Intrucat exista Day-Night system nu te afecteaza cu nimic daca alegi partea scaldata in lumina sau nu intrucat exista noapte si acolo dar si lumina si viata in partea scaldata in intuneric care este superba btw.

In fond este alegerea ta :D
"All things have a right to grow"

Imagine
Avatar utilizator
Yuma
Gladium
 
Mesaje: 62
Membru din: 02 Iul 2012, 22:30
Nume caracter: N/A

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde Ztepam » 04 Iul 2012, 15:21

In primul rand guild wars 2 inca nu a aparut. 28 august 2012 apare.
Cu un sfat nu te pot ajuta... dar un joc ce a fost pay to play si a devenit f2p... automat este un fail. Putini de pe acest forum joaca Aion, si ca sa-ti raspund la o intrebare, asmodian zones arata destul de bine doar ca putin mai intunecat si nu are asa culori tipatoare, mie chiar mi-a placut mai mult la asmo. pe vreama cand era pay to play l-am incercat cateva luni si 2 zile cand a devenit free 2 play. Oricum... stilul korean de grind este extrem de nesimtit asta a fost si principalul motiv pentru care m-am lasat
Imagine
Avatar utilizator
Ztepam
Legionar
 
Mesaje: 258
Membru din: 02 Feb 2012, 17:32
Localitate: Iasi
Nume caracter: Ztepam

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde Yuma » 04 Iul 2012, 16:59

Ztepam scrie:
In primul rand guild wars 2 inca nu a aparut. 28 august 2012 apare.
Cu un sfat nu te pot ajuta... dar un joc ce a fost pay to play si a devenit f2p... automat este un fail. Putini de pe acest forum joaca Aion, si ca sa-ti raspund la o intrebare, asmodian zones arata destul de bine doar ca putin mai intunecat si nu are asa culori tipatoare, mie chiar mi-a placut mai mult la asmo. pe vreama cand era pay to play l-am incercat cateva luni si 2 zile cand a devenit free 2 play. Oricum... stilul korean de grind este extrem de nesimtit asta a fost si principalul motiv pentru care m-am lasat

Eu m-am lasat din cauza banalitatii de care a putut sa dea dovada, Aion e fail acum era fain anul trecut sau acum 2 ani cand eram pe pservere dar acum mi se pare extrem de banal. Si prin "GW2 s-a lansat" cred ca se refera la testele Beta din weekends so stop moking him :P
"All things have a right to grow"

Imagine
Avatar utilizator
Yuma
Gladium
 
Mesaje: 62
Membru din: 02 Iul 2012, 22:30
Nume caracter: N/A

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde Ztepam » 04 Iul 2012, 17:32

Imi cer sincer scuze daca s-a inteles ca vreau sa-l chinui lol :D in nici un caz, probabil cand ai citit in gand ai citit cu un anumit ton, sau poate felul in care am scris eu a dat de inteles asta, ceea ce imi pare rau daca e asa. Eu doar am incercat sa informez omul, si pe cat pot si sunt capabil cam asta incerc sa fac mereu, sa-i ajut pe noii membri cu ce pot(momentan doar cu informatii :D ).
Inca odata imi cer scuze:D
Imagine
Avatar utilizator
Ztepam
Legionar
 
Mesaje: 258
Membru din: 02 Feb 2012, 17:32
Localitate: Iasi
Nume caracter: Ztepam

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde Yuma » 04 Iul 2012, 17:55

Ztepam scrie:
Imi cer sincer scuze daca s-a inteles ca vreau sa-l chinui lol :D in nici un caz, probabil cand ai citit in gand ai citit cu un anumit ton, sau poate felul in care am scris eu a dat de inteles asta, ceea ce imi pare rau daca e asa. Eu doar am incercat sa informez omul, si pe cat pot si sunt capabil cam asta incerc sa fac mereu, sa-i ajut pe noii membri cu ce pot(momentan doar cu informatii :D ).
Inca odata imi cer scuze:D

n-ai de ce sa-ti ceri scuze eu doar glumeam :P
"All things have a right to grow"

Imagine
Avatar utilizator
Yuma
Gladium
 
Mesaje: 62
Membru din: 02 Iul 2012, 22:30
Nume caracter: N/A

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde 1NsAnE » 05 Aug 2012, 09:52

Eu joc si pot supune ca sunt dependent..aveti o idee cum as putea scapa de ea?
1NsAnE
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Aug 2012, 09:33
Nume caracter: Sandu

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde tetshukay » 05 Aug 2012, 13:26

get laid :)
Imagine
tetshukay
Gladium
 
Mesaje: 53
Membru din: 03 Iun 2012, 11:04
Nume caracter: .....LOADING

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde boydrek » 06 Aug 2012, 11:33

try GW2? :P
Imagine
Avatar utilizator
boydrek
Gladium
 
Mesaje: 81
Membru din: 14 Mai 2012, 10:13
Nume caracter: Azadrea

Re: Mai Jucati Aion?

Mesajde tetshukay » 20 Aug 2012, 18:11

ca sa imi ocup timpul si sa uit de countdown ma mai delectez cu cate un pvp : Fylophteya / Nexus ( 42 )
Imagine
tetshukay
Gladium
 
Mesaje: 53
Membru din: 03 Iun 2012, 11:04
Nume caracter: .....LOADING


Înapoi la Aion

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori