Filme

Aveţi ceva haios de arătat? Aici aţi găsit locul potrivit!

Re: Filme

Mesajde Altceva » 23 Aug 2012, 21:12

Eu l-am vazut dar nu pot sa spun ca a fost foarte fumos, un film de actiune care a reusit sa ma tina pana la sfarsit in fata monitorului. Pe la jumatatea filmului puteam sa-mi dau seama ce urmeaza daca nu chiar mai devreme :D. Pertotal l-as recomada si i-as da un 7
Imagine
Avatar utilizator
Altceva
Legionar
 
Mesaje: 190
Membru din: 20 Mai 2011, 20:58
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Altceva

Re: Filme

Mesajde lanaiba » 23 Aug 2012, 22:47

Aveam de ales intre asta si Get The Gringo pentru maine seara, daca e timp poate le vad pe amandoua.

App. careva fan Naruto ?
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: Filme

Mesajde Ztepam » 24 Aug 2012, 01:25

Eu am vazut tot naruto si m-am oprit la ultimul sezon din Shippuden pentru ca venise examenele la facultate... o sa ma apuc cand o sa am liber, tre sa termin Breaking bad cat mai repede sa termin si Shippuden ca acuș incep toate serialele si nu mai prind timp liber.

Clar unele din cele mai tari animatii ever, dupa toata seria Dragon Ball(si ma refer la toata, aia normala, Z, GT si filmele) si Pokemon (full si asta) care mi-au marcat copilaria. Am vazut si alte animatii foarte tari, chiar si Yu-Gi-Oh mi-a placut cand ma uitam la tv

Acum nu stiu cat de credibila e faza asta, dar eu m-am interesat foarte mult si sincer cred ca e adevarat ca Dragon Ball va relua seria din 2013... am vazut acest trailer, am citit multe si pan acum nu am gasit nimic sa-mi dărîme visele cu o contra a acestui trailer: http://www.youtube.com/watch?v=AplTH454H7c
Imagine
Avatar utilizator
Ztepam
Legionar
 
Mesaje: 258
Membru din: 02 Feb 2012, 17:32
Localitate: Iasi
Nume caracter: Ztepam

Re: Filme

Mesajde lanaiba » 24 Aug 2012, 14:29

Cu Naruto sunt la zi http://www.narutoget.com/ . Pe langa cele enumerate de tine am mai urmarit Bleach http://www.bleachget.com/, foarte bun, doar ca mi s`a cam luat pe la ep 300+ cand a inceput cu episoadele bonus, prea erau multe la numar incat uitam unde a ramas actiunea.

In rest ce sa zic, manga rulz !
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: Filme

Mesajde Ronah » 07 Noi 2012, 23:40



Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Filme

Mesajde Tudy » 10 Noi 2012, 12:00

Despicable Me - Mini-Movie 'Banana'


Despicable Me 2 - Teaser Trailer


Despicable Me 2 - Trailer 2
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Filme

Mesajde Mylen » 21 Dec 2012, 15:46

tin sa va anunt ca am fost alataieri la The Hobbit: An Unexpected Journey, vi-l recomand calduros tuturor, merita vazut 3d
Imagine

Yuri Gagarin - I see no God up here
Avatar utilizator
Mylen
Gladium
 
Mesaje: 21
Membru din: 06 Noi 2012, 14:41
Localitate: Timisoara
Nume caracter: Mylen the Marauder

Anterior

Înapoi la Colţul vesel

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori