W.W.W. Alliance

Căutați o ghildă sau vreți să vă creați una? Aici găsiți mai multe informații despre ghildele din GW2.

W.W.W. Alliance

Mesajde Ronah » 09 Aug 2012, 20:47

- Pentru cei care nu s-au hotarat inca daca sa se alature vreunui guild sau nu,
- Pentru cei care nu au o problema in a se alatura mai multor guild-uri,
- Pentru cei care vor avea un "main character" de o anumita rasa pe care il vor dezvolta la maxim (title, achievements, armors, etc)

am inceput un mic "proiect" de alianta pentru GW2.

"Over the course of history of the Guild Wars, the 5 races have made peace with each other but still they cannot consider themselves close friends.
It is more appropriate to think that every race joins guilds of its own kind and this makes them feel at home.
With all this as a premises, we have created the W.W.W Alliance to gather all the forces from all the 5 races to fight the evil dragons and still keeping their own identities.

WELCOME to the WHATTA WONDERFUL WORLD
!

Idea, desi probabil controversata, isi are partea ei de adevar. Nu am sa dezbat prea mult subiectul ci voi spune esentialul
Este vorba de o alianta intre 5 guild-uri alcatuite pe baza de rasa - human, norn, charr, asura, sylvari.
Numele celor 5 guild-uri sunt deja stabilite, la fel si "rank"-urile doar ca ele nu sunt vizibile deocamdata ci abia dupa ce vor fi create in-game.

http://whattawonderfulworld.weebly.com/

Imagine

*Multumesc pe aceasta cale lui Markus Clauser pentru ca mi-a permis sa folosesc "the rules of the Elite Mercenaries [EM]"
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: W.W.W. Alliance

Mesajde Markus Clouser » 09 Aug 2012, 20:52

Multă baftă! Plăcerea e a mea. Cu cât mai multe persoane respectă setul ăla de reguli de bun simț, cu atât mai bine :)
Avatar utilizator
Markus Clouser
Legionar
 
Mesaje: 374
Membru din: 10 Apr 2012, 10:48
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Markus Clouser

Re: W.W.W. Alliance

Mesajde dem0 » 09 Aug 2012, 22:45

Multa bafta!
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Avatar utilizator
dem0
Legionar
 
Mesaje: 173
Membru din: 24 Sep 2011, 19:14
Nume caracter: sQzz

Re: W.W.W. Alliance

Mesajde Valky » 10 Aug 2012, 02:24

Iti doresc succes in acest demers, Ronah, sa gasesti oameni de calitate si cu bun simt.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: W.W.W. Alliance

Mesajde Ronah » 10 Aug 2012, 19:53

Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan


Înapoi la Discuții generale despre ghilde

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori