La revedere Legio!

Locul destinat subiectelor vechi

La revedere Legio!

Mesajde Amater » 19 Apr 2013, 20:17

Va spun la revedere Legio Gemina,mi-a placut cat am stat aici,mi-a placut atmosfera creata,mi-am facut o gramada de prieteni,dar sincer imi pare rau ca trebuie sa ies,am multe de spus,multe bune alte rele,dar m-am distrat aici,sunteti o comunitate sudata bine si tineti-o tot asa :D .Motivele mele sunt unele simple:in ultimele luni m-am transformat dintr-un pve constant in hard-core wvw player,si aici prea putini vin la eventuri,dar va respect pe cei care au venit la wvw si au participat cand commandam eu si celor care nu le-au pasat ii voi respecta mereu,sper sa nu ma uitati :( :( :( .La revedere Legio Gemina si mult spor la ce ve-ti realiza in viitor,sunteti o comunitate beton!! ;) ;)
Imagine
Avatar utilizator
Amater
Gladium
 
Mesaje: 23
Membru din: 09 Noi 2012, 17:29
Localitate: Șintereag,Județul Bistrița-Năsaud
Nume caracter: Anonymity Striker

Re: La revedere Legio!

Mesajde Valky » 21 Apr 2013, 14:29

Andrei, poate vei reveni vreodata in Legio, sunt aici oameni carora le-a facut placere sa joace cu tine. Numai bine.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: La revedere Legio!

Mesajde Ygreek » 13 Mai 2013, 17:53

Acest topic poate fii pus in arhiva, daca nu se supara nimeni.
Multumesc anticipat.
Avatar utilizator
Ygreek
Legionar
 
Mesaje: 124
Membru din: 31 Oct 2012, 23:42
Localitate: Sfantu Gheorghe (Covasna,Ro)
Nume caracter: Ca pe Tata :P


Înapoi la Arhivă

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator