Defensive Tactics

Moderator: Wicked

Reguli forum
Atenție! Când scrieți un subiect, vă rugăm să respectați următoarele reguli de numire: Utilizați etichete la începutul redactării subiectului!
Ex: Doresc să scriu despre un build, prin urmare subiectul se va numi [Build] WvW Riffle Warrior. Alte exemple: [Ghid] Plasarea de siege, etc

Defensive Tactics

Mesajde catalinu » 27 Dec 2012, 17:37

Am facut un tutorial pe 3 parti in care vorbesc despre upgraduri si plasarea armelor de asediu. Din pacate l-am facut in engleza crezand ca vor fi mai multi interesati pe forumul oficial, dar nu a fost asa.

http://www.youtube.com/watch?v=YGTEhea_ ... 87WPyTAW8A
--- Catalin Elf, Sylvari Thief
catalinu
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 22
Membru din: 27 Apr 2012, 22:43
Nume caracter: Catalin Elf

Re: Defensive Tactics

Mesajde B3aT » 28 Dec 2012, 18:55

Nice, o sa il urmareasca lumea care e interesata.
Am crezut ca fiind 3 parti acopera alte aspecte dar vad ca nu e asa, puteai sa il faci intr-un singur film si mai scurt, e ca si wall of text, putina lumea va sta sa urmareasca in intregime.
Cred ca o parte numai de dolyaks, alta numai de siege weapons samd ar atrage mai bine.

Stiu ca in lords room se zice nu e bine sa pui siege weapons, dar de 2 ori am reusit sa batem in ~6 player peste 18 avand 3 baliste la intrare, cand vine cardul si tragi pe rand balistele + niste CC de la guardieni i-am nimicit :), nu stiu daca am filmele pe undeva.
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Defensive Tactics

Mesajde catalinu » 28 Dec 2012, 22:00

Asa e, vorbesc despre multe chestii in acele 45 minute si nu e organizat. Ai crede ca e despre longview, dar defapt e despre upgrades, siege, supply si alte chestii. Si desigur puteam sa formulez mai succint multe din chestii.
Am sa incerc sa fac altele in care ma concentrez numai pe un singur lucru. De exemplu un film despre upgraduri/siege pentru tabere, unul pentru turnuri, unul pt cetati si apoi intru in detaliu in alte filme despre fiecare tabara/turn/cetate in parte.
--- Catalin Elf, Sylvari Thief
catalinu
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 22
Membru din: 27 Apr 2012, 22:43
Nume caracter: Catalin Elf

Re: Defensive Tactics

Mesajde Valky » 16 Ian 2013, 14:28

Poate produsul finit se va solda cu niste link-uri si in Ghidul de W3 al Legio Gemina [XIII].
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la WvW

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori