Guild nou "Hallowed be thy name"

Vrei să faci parte dintr-o ghildă românească? Aici găsești informații despre procesul de recrutare al ghildelor din comunitatea noastră.

Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde kemayo25 » 08 Oct 2012, 18:00

Salut! Numele meu e Gabi ( Kemayo in-game) , am 25 de ani si joc Gw de 2 saptamani .Am mai jucat Wow inainte timp de 5 ani, dintre care 1 an am fost Guild master. Guild Wars 2 este un joc total diferit de wow insa oamenii sunt la fel peste tot , toti avem vieti si in afara jocului si toti avem zile mai bune sau mai proaste . Guildul "Hallowed be thy name" isi propune sa fie mai intai un loc unde te simti bine , unde toti se ajuta intre ei indiferent de rank si unde exista respect pentru toata lumea , indiferent de cat de 'nub' sau bun este in-game . Nu exista interviu , nu exista obligatii (a ajuta pe cineva nu inseamna asta daca esti in guild ) , trebuie doar sa joci si incerci sa fii activ in interiorul grupului cand esti online .

De asemenea am dori sa putem si noi folosi serverul de Ts3 al comunitatii. Am luat la cunostinta de regulamentul pentru folosirea acestuia si ne-ar ajuta foarte mult :)

Multumesc si va astept ! Kemayo
kemayo25
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 06 Oct 2012, 10:57
Nume caracter: Kemayo

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde shaggy140 » 08 Oct 2012, 19:22

Bun venit si mult succes cu Guilda! Ar fi bine sa precizezi si pe ce server jucati! ;)
Deasemenea sunteti doar romani? Sau e guild international? Majoritatea guildelor de aici jucam pe Seafarer's Rest.
Numa' bine!
Imagine
Avatar utilizator
shaggy140
Legionar
 
Mesaje: 201
Membru din: 13 Mai 2012, 20:43
Localitate: Braila
Nume caracter: Liviu

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde kemayo25 » 08 Oct 2012, 20:06

Salut Shag , da pe Seafarer's Rest jucam .Am ales serverul pt. ca am vazut voi jucati acolo :P A Si de asemenea guilda se vrea a fi 100% romaneasca , pentru ca in cazul unui event sau altceva sa nu stam sa vb in engleza pentru 2 persoane :) Astept un rasp pt Ts va rog si de asemeanea cautam membri in continuare :D
kemayo25
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 06 Oct 2012, 10:57
Nume caracter: Kemayo

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde Tudy » 08 Oct 2012, 23:41

Câți sunteți în ghildă până acum?

Puteți folosi TS-ul, însă țineți cont că în curând s-ar putea să redeschidem donațiile pentru cei din comunitate și chiar să restricționăm accesul pe TS ghildelor care contribuie. Nu vorbim de sume mari, mai ales dacă donează mai multă lume. Hosting-ul pentru site/forum/TS nu este gratuit, iar până acum a fost suportat în proporție de 100% de mine.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde kemayo25 » 09 Oct 2012, 02:17

Suntem 12 pt moment , am gasit cateva pers foarte ok . Pana acum sunt incantat de progresul Guildei. Exista de 3 zile si deja construim .. Daca poti sa ne faci si noua 1 sau 2 camere la serv ar ok . Ms frumos si vorbim !
kemayo25
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 06 Oct 2012, 10:57
Nume caracter: Kemayo

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde stevecelrau » 09 Oct 2012, 10:13

Salutare si bine ati venit.

P.S. Iron Maiden fan? :mrgreen:
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde Condurat » 09 Oct 2012, 11:40

Aceeaşi întrebare am avut-o şi eu înainte să mă alătur gildei şi răspunsul este da,numele poate fi confirmat ca aparţinând formaţiei :)
" In peace vigilance. In war victory. In death sacrifice "
Condurat
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 07 Oct 2012, 00:00
Nume caracter: Calauza

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde KrocseS » 24 Noi 2012, 10:37

As vrea sa ma aluatur ghildei voastre dak se poate, am inceput sa ma joc Guild Wars 2 de o sapt si as vrea sa fac parte dintro ghilda. Am level 55 Norn Elementalist.
KrocseS
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 23 Noi 2012, 13:32
Nume caracter: Szilev

Re: Guild nou "Hallowed be thy name"

Mesajde Postrof Blackwell » 25 Noi 2012, 19:00

Salut KrocseS si bine ai venit printre noi. Pentru a aplica la una din guildele din comunitatea GW2.ro trebuie sa mergi aici viewforum.php?f=26 . Dupa ce te-ai hotarat care din ghilde ti se potriveste cel mai bine aplici la guilda si apoi vei fi instiintat daca ai fost acceptat sau nu. Mult succes in continuare si happy gaming.
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell


Înapoi la Ghildele din comunitatea GuildWars2.ro

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori