Collectors Edition și Pre-Purchase

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Xas » 11 Apr 2012, 19:49

Nu am apucat inca sa fac pre-purchase, dar va intreb, trebuie sa am cont pe CG neaparat? sau pot sa fac comanda si fara?
Avatar utilizator
Xas
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 219
Membru din: 14 Ian 2012, 00:54
Localitate: Timisoara
Nume caracter: Xasiki
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Cripticx » 11 Apr 2012, 20:14

Xas scrie:
Nu am apucat inca sa fac pre-purchase, dar va intreb, trebuie sa am cont pe CG neaparat? sau pot sa fac comanda si fara?

daca dai sa il cumperi trebuie sa adaugi ceva date in plus si iti fac ei cont atunci
Avatar utilizator
Cripticx
Gladium
 
Mesaje: 3
Membru din: 10 Apr 2012, 20:54
Nume caracter: Criptic

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde NewMenace » 12 Apr 2012, 20:48

Xas scrie:
Nu am apucat inca sa fac pre-purchase, dar va intreb, trebuie sa am cont pe CG neaparat? sau pot sa fac comanda si fara?


Mai exact nume, cnp, date card fiindca CG nu accepta paypal sau alte modalitati din pricina comisioanelor pe care aceste companii le opresc.
Imagine
Avatar utilizator
NewMenace
Gladium
 
Mesaje: 8
Membru din: 11 Apr 2012, 01:31
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: NewMenace

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Tigros » 13 Apr 2012, 21:47

Nici eu nu am cumparat inca jocul, o sa iau Digital Edition cred, dar direct de la ei din shop-ul online.
Avatar utilizator
Tigros
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 137
Membru din: 24 Aug 2011, 14:56
Nume caracter: Tigros

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Life Snatcher » 13 Apr 2012, 21:58

Jocul merita 110%, pentru cei care nu sunt lamuriti de ce anume ofera jocul, despre ce e vorba de fapt si cu ce se mananca, incercati aici, aveti rabdare si cititi, presupun ca toata lumea intelege engleza...
http://www.guildwars2guru.com/forum/guild-wars-2-mass-info-t25557.html Din cate am inteles acel forum nu are nevoie de un cont pentru a putea vizualiza subiectele. Enjoy.
Use search before acting stupid ...
Imagine
Avatar utilizator
Life Snatcher
Legionar
 
Mesaje: 159
Membru din: 13 Apr 2012, 21:01
Localitate: Behind you...
Nume caracter: Life Snatcher

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Valky » 14 Apr 2012, 12:53

Beni, daca nu ma insel, link-ul este postat de Tudy aici pe forum de anul trecut cand a aparut (actualizat de post-erul original - Chelmo- ultima oara pe 29 Februarie), una din cele mai complete sinteze de informare despre joc, intr-adevar, insa daca cititorii nostrii cauta sa se documenteze despre joc la sectiunea "Collector`s Edition si Pre-Purchase" nu vor avea prea mult succes, exista alte sectiuni bogat documentate la dispozitie pe forumul nostru, aici era vorba despre alt topic. Iti multumesc insa pentru intentia de a partaja cu ceilalti informatii despre joc, sper ca si alti romani pasionati de gaming care nu au dat inca peste forum sa fie tentati sa se informeze despre acest joc care merita, asa cum spui si tu, toata atentia.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Collectors Edition și Pre-Purchase

Mesajde Life Snatcher » 14 Apr 2012, 18:10

Eh, nu cred ca strica un mic "reminder" pentru cei care sunt noi :) Majoritatea nu ai rabdare sa dea browse la tot forumul :)
Use search before acting stupid ...
Imagine
Avatar utilizator
Life Snatcher
Legionar
 
Mesaje: 159
Membru din: 13 Apr 2012, 21:01
Localitate: Behind you...
Nume caracter: Life Snatcher

Anterior

Înapoi la Discuţii generale despre joc

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori