Hall of Monuments Rewards!

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Hall of Monuments Rewards!

Mesajde radiovideo441 » 23 Aug 2012, 16:04

Acum s-a afisat cum ne vom lua itemele primite prin Hall of Monuments: http://www.guildwars2guru.com/news/736- ... s-rewards/
Personal va fi destul de trist sa intru acolo si sa vad cum a trecut timpul...
Avatar utilizator
radiovideo441
Gladium
 
Mesaje: 26
Membru din: 09 Iul 2012, 20:45
Nume caracter: nymphadora sky

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde Valky » 23 Aug 2012, 16:09

Thread-ul despre ultimile noutati legate de Hall of Monuments (HoM) incepuse deja aici :) viewtopic.php?f=7&t=667
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde radiovideo441 » 23 Aug 2012, 17:28

Dupa postul primului user nu vad nicio legatura cu itemele din hom ci doar despre link-ul dintre gw si gw2. Despre asta se si vorbeste si nimic mai mult :)
Avatar utilizator
radiovideo441
Gladium
 
Mesaje: 26
Membru din: 09 Iul 2012, 20:45
Nume caracter: nymphadora sky

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde RandomGuy » 23 Aug 2012, 17:35

Tu citesti primul post si gata ? Este deja un topic pe acest subiect nu trebuie sa facem un topic nou cand apare o informatie proaspata.

P.S pe viitor pune link de la sursa nu de la alt forum.
Imagine
Avatar utilizator
RandomGuy
Legionar
 
Mesaje: 332
Membru din: 23 Aug 2011, 09:43

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde radiovideo441 » 23 Aug 2012, 17:46

Imi place ca pe nimeni nu intereseaza stirea si ca e mai important unde am postat-o. Ca o paralela, nu este un singur topic facut pentru toate stress test-urile, este cate un topic facut pentru fiecare stress test. Aici vorbeam STRICT despre rewards si cum intri in HoM. Nu despre cum se face link-ul dintre conturi. Nu am citit numai primul post dar acela a stabilit sensul discutiei iar urmatoarele posturi sunt despre link-ul dintre gw si gw2. Topicul acesta poate devia mai mult spre lore decat spre link-ul dintre gw si gw2.
Avatar utilizator
radiovideo441
Gladium
 
Mesaje: 26
Membru din: 09 Iul 2012, 20:45
Nume caracter: nymphadora sky

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde RandomGuy » 23 Aug 2012, 18:13

Numele topicului este "HoM in GW2" nu "Cum fac legatura intre Gw1 si Gw2?". Este o greseala sa faci un topic care sa cuprinda toate stress test-urile deoarece difera intre ele dar hom-ul nu difera. Informatia a vazut-o toata lumea in celalalt topic din acest motiv nu spune nimeni nimic.
Imagine
Avatar utilizator
RandomGuy
Legionar
 
Mesaje: 332
Membru din: 23 Aug 2011, 09:43

Re: Hall of Monuments Rewards!

Mesajde radiovideo441 » 23 Aug 2012, 18:45

Aici, numele topicului este "Hall of Monuments Rewards!" si nu "HoM in GW2". Aici se poate vorbi despre rewards si cum am spus putem vorbi in amanunt despre iteme si nu despre HoM in sine. Sunt doua subiecte difeite. Daca dadeam titlul topicului "De ce credeti ca Kimmes the Historian apare ca o fantoma in gw2?" nu cred ca mai zicea nimeni nimic si pe mine mai mult informatia asta ma intereseaza(probabil daca aparea cu titlul asta spuneati ca e prea lung). Nu e interesant HoM in sine, sunt interesante itemele pe care le primim si de la cine le primim. STRICT iteme. Din punct de vedere al lore-ului este interesant cand cineva apare ca fantoma pentru ca aproape tot timpul motivele sunt diferite. Nimeni nu se intreaba de ce primim un Black Widow Spider? Vom merge in UW si in gw2? Nu stiu exact daca s-a vorbit de Fiery Dragon Sword pe forum dar, la fel, e interesant(chiar daca cei de la arenanet au clarificat treaba). Primim, de exemplu, un Deldrimor Mace facut de dwarfi. Ei au fost toti pietrificati de 200 si ceva de ani deci ori arma e veche ori poate dwarfii au inca legaturi cu celelalte rase si singura lor ocupatie nu e sa bata destroyers.
Despre iteme si nu despre HoM :)

PS: personal cred ca va agitati prea tare pe nimic :)
Avatar utilizator
radiovideo441
Gladium
 
Mesaje: 26
Membru din: 09 Iul 2012, 20:45
Nume caracter: nymphadora sky


Înapoi la Discuţii generale despre joc

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori