Trial Key

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Re: Trial Key

Mesajde Opterox » 02 Ian 2013, 11:18

Salut! Mai este valabil ? Chiar as fi interesat de un asemenea trial key,nu de alta,dar suntem 5 persoane si vrem sa vedem cum este jocul pe propriile maini(cine stie cunoaste).
Daca mai are si bineinteles daca doreste cineva sa imi ofere un trial key,as vrea sa il trimite-ti pe [email protected],as fi recunoscator...
Multumesc
Opterox
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 02 Ian 2013, 10:39

Re: Trial Key

Mesajde Tudy » 02 Ian 2013, 11:39

Trial keys s-au dat doar pe perioada Lost Shores Event. Cei de la ArenaNet au spus că e posibil să mai existe astfel de ocazii în viitor, însă nu s-a anunțat când se va întâmpla asta.

Dacă vrei să-ți faci o idee până atunci, poți căuta reviews, live streams, gameplay videos etc.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Trial Key

Mesajde Kleopa » 02 Ian 2013, 15:38

Nu e de ajuns sa te uiti la gameplay, trebuie sa-l joci. De exemplu am testat AION, TERA si RAIDERZ. AION am jucat pana la lvl 5 si m-am plictisit. Tera l-am sters dupa 5min, naspa combatul. Si cel mai captivat am fost de RAIDERZ, si grafica ft buna si gameplay-ul; dar tot m-am plictisit dupa lvl 15, tot trebuia sa farmez pt iteme mai bune.
Kleopa
Gladium
 
Mesaje: 8
Membru din: 31 Dec 2012, 00:17

Re: Trial Key

Mesajde Opterox » 02 Ian 2013, 15:47

Aha,am inteles despre ce ii vorba,dar a spus cineva de aici ca s-ar putea scoate dupa 6 luni de la lansare si varianta free,insa nu as crede ca ii posibil avand in vedere ca producatori au avut vanzari cu multe zero-uri.
Ar fi placut daca as putea avea o experienta cu acest joc,macar sa imi potolesc mintea...
Opterox
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 02 Ian 2013, 10:39

Re: Trial Key

Mesajde Tudy » 02 Ian 2013, 17:14

Kleopa scrie:
Nu e de ajuns sa te uiti la gameplay, trebuie sa-l joci. De exemplu am testat AION, TERA si RAIDERZ. AION am jucat pana la lvl 5 si m-am plictisit. Tera l-am sters dupa 5min, naspa combatul. Si cel mai captivat am fost de RAIDERZ, si grafica ft buna si gameplay-ul; dar tot m-am plictisit dupa lvl 15, tot trebuia sa farmez pt iteme mai bune.

Eu unul sunt de părere că pe Internet sunt suficiente reviews, filmulețe și live streams încât să-ți faci o idee despre ce înseamnă GW2 și cu ce e diferit de alte MMO-uri de pe piață, chiar și fără a-l juca. Pe lângă asta, nu aș compara GW2 cu Aion, Tera sau Raiderz :)


Opterox scrie:
Aha,am inteles despre ce ii vorba,dar a spus cineva de aici ca s-ar putea scoate dupa 6 luni de la lansare si varianta free,insa nu as crede ca ii posibil avand in vedere ca producatori au avut vanzari cu multe zero-uri.
Ar fi placut daca as putea avea o experienta cu acest joc,macar sa imi potolesc mintea...

Spuneai că sunteți 5 persoane care ați vrea să-l încercați. În cazul acesta nu cred că ar fi un efort prea mare ca unul din voi să și-l cumpere și să-l încercați toți 5 pe același cont, iar dacă vă place să-l cumpărați toți.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Trial Key

Mesajde Opterox » 02 Ian 2013, 20:08

Da,ma gandesc ca cineva va sparge "gheata",dar pana atunci mai astept un trial key ceva...In legatura cu Play For free, se stie ceva sau sunt doar alte zvonuri ?
Opterox
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 02 Ian 2013, 10:39

Re: Trial Key

Mesajde Anaky » 02 Ian 2013, 20:19

Guild Wars 1 merge pe 8 ani si nu e play for free ,ai de asteptat :P
Imagine
Avatar utilizator
Anaky
Gladium
 
Mesaje: 82
Membru din: 28 Iul 2011, 09:31
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Anaky Ryu

Re: Trial Key

Mesajde Opterox » 02 Ian 2013, 20:55

Aha,m-am lamurit in privinta asta :) Probabil voi cauta o licenta electronica Deluxe Edition la un pret bun! Stima
Opterox
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 02 Ian 2013, 10:39

Re: Trial Key

Mesajde Tudy » 03 Ian 2013, 00:18

Cum spuneam deja, trial keys s-au dat doar pentru event-ul din noiembrie, erau valabile doar în acele 3 zile. Au confirmat că vor mai exista astfel de ocazii, însă nu s-a comunicat încă o dată exactă. Asta înseamnă că dacă așteptați după un trial key, s-ar putea să aveți de stat câteva săptămâni/luni bune.

Cât despre Free-2-Play, sunt 99.99% sigur că Guild Wars 2 nu va ajunge acolo prea curând - cum spunea și Anaky, modelul curent (B2P - Buy To Play, sau Pay Once Play Forever) a fost și încă e folosit și în GW1, care deja se apropie de 8 ani de când e lansat. Iar pentru un MMO fără taxă lunară, GW2 oferă enorm.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Anterior

Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori