WvW Videos

Moderator: Wicked

Reguli forum
Atenție! Când scrieți un subiect, vă rugăm să respectați următoarele reguli de numire: Utilizați etichete la începutul redactării subiectului!
Ex: Doresc să scriu despre un build, prin urmare subiectul se va numi [Build] WvW Riffle Warrior. Alte exemple: [Ghid] Plasarea de siege, etc

WvW Videos

Mesajde lanaiba » 05 Sep 2012, 10:11

5/9/2012


Aseara cu bajetii, nu am fost decat vreo 15 dar am facut fata cat de cat. Va asteptam si pe restu

Video nu stiu daca e bun, dar muzica sigur este :)

p.s: este cineva pe aici care se pricepe la video editing ? video asta l`am facut in 30 min si nu e cine stie ce, as avea nev de cateva tips
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: WvW Videos

Mesajde shaggy140 » 07 Sep 2012, 22:01

:D a fost haios atunci, actiune cat cuprinde!
Imagine
Avatar utilizator
shaggy140
Legionar
 
Mesaje: 201
Membru din: 13 Mai 2012, 20:43
Localitate: Braila
Nume caracter: Liviu

Ce poate face un Thief in WvW

Mesajde andreyss » 14 Oct 2012, 17:01

andreyss
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Oct 2012, 21:33
Nume caracter: Tyr Wintersun

How to farm WvW badges

Mesajde Wicked » 07 Dec 2012, 03:41



Foarte tare :)) dat voice
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: WvW Videos

Mesajde Warden » 07 Dec 2012, 13:18

That was hilarious, I want to have that kind of fun too ;)
The Absence of Evidence is not the Evidence of Absence!
Avatar utilizator
Warden
Legionar
 
Mesaje: 337
Membru din: 21 Mar 2012, 01:15
Nume caracter: Warden

Re: WvW Videos

Mesajde Postrof Blackwell » 07 Dec 2012, 14:39

Super amuzant videoclipul 'they keep going qqq die die die we're like boom boom boom and we're like boom motha*** down motha*** BOOM. And the funny part is they were ramming their own door.'
Genial :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: WvW Videos

Mesajde Warden » 14 Dec 2012, 14:18

3v15ish Supply Camp Defense
The Absence of Evidence is not the Evidence of Absence!
Avatar utilizator
Warden
Legionar
 
Mesaje: 337
Membru din: 21 Mar 2012, 01:15
Nume caracter: Warden

Re: WvW Videos

Mesajde Chypers » 17 Dec 2012, 16:16

^cam tras de par ... fain oricum, dar aia parca erau boti, veneau cate 1 cate 1, ca daca intrau toti in ei erau pa.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Chypers
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 79
Membru din: 15 Sep 2012, 19:48
Localitate: OprescuVille
Nume caracter: Chypers

Re: WvW Videos

Mesajde Vespasian » 22 Dec 2012, 03:12

Dupa umila mea parere, avem multe de invatat, asa ca hai sa programam cateva sedinte de training:

Imagine
You should never be in the company of anyone with whom you would not want to die.
Avatar utilizator
Vespasian
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 65
Membru din: 07 Iun 2012, 19:36
Nume caracter: Vespasyan
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: WvW Videos

Mesajde stevecelrau » 22 Dec 2012, 09:04

Tot party-ul avea non stop cel putin 4-5 boon-uri pe ei. Si am numarat vreo 3 guardians cu staff pentru heal + might, care dadeau si protection + retaliation...

WTB Boons :mrgreen:
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada

Re: WvW Videos

Mesajde vasilekitrosu » 22 Dec 2012, 11:57

sweet:( ..vleau si io
Imagine
Avatar utilizator
vasilekitrosu
Gladium
 
Mesaje: 20
Membru din: 09 Sep 2012, 08:53
Nume caracter: vasile kitrosu

Re: WvW Videos

Mesajde Valky » 22 Dec 2012, 13:13

Ce sa zic... am vazut ca domnnul Lyric care se lauda ca are 94 mii de kills in W3 ( :geek: ) spama doar butonul 1 cam 99 % ddin timp, alergand de zor printre inamici. Ce-ar fi daca ne-am face toti clase usoare, cu defense si HP "nesimtit", care-si permit sa alerge si sa spameze butonul 1, ca n-au nevoie sa casteze nimic stand pe loc? Unbalanced features, as spune, dar este doar o opinie personala. Cat despre healing... am dubii mari ca exista pe la noi jucatori cu spec maximizat pe heal si protection, care sa faca asta in group-fights pentru party-urile proprii. Nu-mi amintesc sa fi primit vreun spike de heal in cele aproximativ 5 luni de la lansarea jocului. Sau, daca exista, poate ca healerii stau doar in PvE. In alta ordine de idei, cand mai vedem un footage cu [XIII], SoR si BooM in actiune pe youtube? :D
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: WvW Videos

Mesajde Warden » 22 Dec 2012, 13:52

vasilekitrosu scrie:
sweet:( ..vleau si io

+1
Se vede clar diferenta intre o guilda de www si una ca a noastra, care se zbate cu ce are. Acolo sunt convins ca fiecare player are un rol anume in grup, de dps, de suport etc... Poate cu timpul mai invatam si noi ceva....
The Absence of Evidence is not the Evidence of Absence!
Avatar utilizator
Warden
Legionar
 
Mesaje: 337
Membru din: 21 Mar 2012, 01:15
Nume caracter: Warden

Re: WvW Videos

Mesajde Chypers » 22 Dec 2012, 20:52

@ warden : XIII este o ghilda casual , si probabil va ramane asa mult timp, asta in cazul in care te refereai la ""noi"". asta nu inseamna ca nu avem oameni competenti de nivel chiar hardcore. poate ca asta este si unul din motivele pt care noi jucam defensiv, respectiv abordam un stil de joc lejer, relaxant.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Chypers
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 79
Membru din: 15 Sep 2012, 19:48
Localitate: OprescuVille
Nume caracter: Chypers

Re: WvW Videos

Mesajde vexx » 26 Dec 2012, 11:27

Valky scrie:
Ce sa zic... am vazut ca domnnul Lyric care se lauda ca are 94 mii de kills in W3 ( :geek: ) spama doar butonul 1 cam 99 % ddin timp, alergand de zor printre inamici. Ce-ar fi daca ne-am face toti clase usoare, cu defense si HP "nesimtit", care-si permit sa alerge si sa spameze butonul 1, ca n-au nevoie sa casteze nimic stand pe loc? Unbalanced features, as spune, dar este doar o opinie personala. Cat despre healing... am dubii mari ca exista pe la noi jucatori cu spec maximizat pe heal si protection, care sa faca asta in group-fights pentru party-urile proprii. Nu-mi amintesc sa fi primit vreun spike de heal in cele aproximativ 5 luni de la lansarea jocului. Sau, daca exista, poate ca healerii stau doar in PvE. In alta ordine de idei, cand mai vedem un footage cu [XIII], SoR si BooM in actiune pe youtube? :D

eo cand intru cu elementalistul in w3 joc heal/support:D
vexx
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 03 Noi 2012, 13:58

Re: WvW Videos

Mesajde B3aT » 26 Dec 2012, 15:30

Valky scrie:
Ce sa zic... am vazut ca domnnul Lyric care se lauda ca are 94 mii de kills in W3 ( :geek: ) spama doar butonul 1 cam 99 % ddin timp, alergand de zor printre inamici. Ce-ar fi daca ne-am face toti clase usoare, cu defense si HP "nesimtit", care-si permit sa alerge si sa spameze butonul 1, ca n-au nevoie sa casteze nimic stand pe loc? Unbalanced features, as spune, dar este doar o opinie personala. Cat despre healing... am dubii mari ca exista pe la noi jucatori cu spec maximizat pe heal si protection, care sa faca asta in group-fights pentru party-urile proprii. Nu-mi amintesc sa fi primit vreun spike de heal in cele aproximativ 5 luni de la lansarea jocului. Sau, daca exista, poate ca healerii stau doar in PvE. In alta ordine de idei, cand mai vedem un footage cu [XIII], SoR si BooM in actiune pe youtube? :D


Eu numai asta fac in wvw, heal+buffs+might, la lupte <10inamici scot si sabia la ei cand am CD pe staff (mai mult pentru CC), si cum nu am party stabil o sa va caut :). Cele mai mari intreruperi/death-rui le fac din cauza revive-urilor care le dau in timpul luptei ..sunt prea milos :(.
Cu skillu 1 pe staff la guardian tot mi se pare ca fac mult mai putine killuri decat cu grenadierul meu, si eu stau in prima linie mereu. Tocmai am urcat un colaj http://youtu.be/69Gyhv_oigs
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: WvW Videos

Mesajde Warden » 27 Dec 2012, 20:42

The Absence of Evidence is not the Evidence of Absence!
Avatar utilizator
Warden
Legionar
 
Mesaje: 337
Membru din: 21 Mar 2012, 01:15
Nume caracter: Warden

Re: WvW Videos

Mesajde Warden » 06 Ian 2013, 15:40

The Absence of Evidence is not the Evidence of Absence!
Avatar utilizator
Warden
Legionar
 
Mesaje: 337
Membru din: 21 Mar 2012, 01:15
Nume caracter: Warden

Re: WvW Videos

Mesajde vidockq » 07 Ian 2013, 15:29

Avatar utilizator
vidockq
Gladium
 
Mesaje: 27
Membru din: 28 Apr 2012, 21:52
Nume caracter: Vido

Re: WvW Videos

Mesajde Adnase » 08 Ian 2013, 11:36

vidockq scrie:


Asa ceva este practic imposibil. Cea mai probabila explicatie a acestui videoclip (din punctul meu de vedere) ar fi ca acest film este regizat. Ma indoiesc ca un ditamai zerg-ul nu avea pe acolo si ceva warriors sau thiefs care sa intre in ei. Probabil filmuletul este facut de un guild impreuna cu spionii lor pe serverul respectiv (probabil in zergul ala au fost si ceva randoms care habar nu aveau de ce se intampla).
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Adnase
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 25 Sep 2012, 13:10
Nume caracter: Adnase

Următorul

Înapoi la WvW

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator