Guild Wars 2 Box

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Guild Wars 2 Box

Mesajde sebi » 27 Aug 2012, 19:15

Salut,

As vrea sa intreb daca stie cineva, daca o sa fie spre vanzare varianta box in Altex sau MediaGalaxy incepand de maine?
Eu am incercat toata ziua sa sun la Altex si MediaGalaxy in Cluj si nu raspunde nimeni.

Pe site la rezultatele cautarii apare ca este pe stoc. Daca deschizi pagina cu produsul apare ca este doar la comanda. Daca selectez sa rezerv in magazin zice ca momentan nu este disponibil.

Mersi,
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde lanaiba » 27 Aug 2012, 19:26

Eu am comandat vineri de la ei si astazi pe la 11 a ajuns, ideea este ca nu ma pot logga in joc cu el. O fii varianta d`aia care am acces de maine, dar oare dc o fii venit de azi :|
In Bucuresti au zis ca maine dupe ce le ajung cutiile in magazin o sa fie disponibila si optiunea pe site cu rezervare produs. Incearca si tu maine dupe ora 10-11 (ora 10 fiind programul de deschidere al magazinului din plaza unde am fost eu, presupun ca e lafel peste tot) si vezi daca poti sa rezervi la tine acolo.

Bafta
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde JOe_20 » 27 Aug 2012, 20:34

am luat eu pt un prieten , am facut comanda la altex si au zis ca ajunge azi intre ora 10 si 16 ...a ajuns la ora 15 ;)
Imagine
Avatar utilizator
JOe_20
Gladium
 
Mesaje: 12
Membru din: 19 Apr 2012, 01:55
Nume caracter: JOe Element

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde sebi » 27 Aug 2012, 20:58

Hmm... Mersi de raspunsuri.
O sa dau maine o fuga pana in magazin sa vad daca il au pe stoc.
Daca nu, o sa fac o comanda pe site.
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde sebi » 29 Aug 2012, 08:48

Daca mai este cineva interesat de varianta box, am fost ieri in Altex - Iulius Mall Cluj si mi s-a spus ca o sa aduca in magazin doar pe sfarsitul saptamanii sau inceputul saptamanii viitoare. La comanda de pe site ajunge in 48 de ore.

Eu l-am cumparat pana la urma tot din Iulius, de la standul 4Games de unde am primit serial-ul iar in zilele urmatoare o sa primesc si box-ul.
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde Handel » 29 Aug 2012, 12:21

Eu de doua-trei saptamani mi-am pre-comandat de pe un site GW2 cu 200 lei. Azi surpriza, nu mai au in stoc. Am sunat la ei am anulat pre-comanda si am facut la Altex (am vazut ca pretul e mai mic).
Avatar utilizator
Handel
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 09 Aug 2012, 16:31
Nume caracter: Handal The Shadow

Re: Guild Wars 2 Box

Mesajde B3aT » 29 Aug 2012, 14:40

2 prieteni au comandat ieri de aici
http://www.4games.ro/cauta?search=Guild+Wars+2+PC
Recomand, mi-am cumparat si eu un heroes de la ei si au fost ok, tot prin curier.
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)


Înapoi la Discuţii generale despre joc

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori