Parasire ghilda - Legio Gemina

Recruit's lounge

Parasire ghilda - Legio Gemina

Mesajde default » 12 Noi 2012, 02:43

Încep prin a-mi cere scuze. Astăzi am părăsit ghilda Legio Gemina pentru motive pur personale, motive ce nu doresc să le fac cunoscute şi nu doresc să le discut, deoarece mă privesc doar pe mine.

Nu scriu acest topic pentru a mă plânge de ceva, sau pentru a reproşa ceva, sau pentru că mă consider vreo vedetă; ci scriu acest topic pentru că simt că este datoria mea, ca recrut al ghildei Legio Gemina, să informez plecarea mea. Dacă acest topic deranjează pe cineva cu ceva, îmi cer multă iertare.

Port multă stimă şi respect faţă de puţinele persoane pe care le-am cunoscut şi care m-au cunoscut în sPvP. Către aceştia transmit multe urări de bine, şi abia aştept să mai joc sPvP cu voi, chiar dacă nu vom fi în aceeaşi ghildă.
Pe această cale (acest topic) urez "Multă Distracţie!" tuturor ofiţerilor, membrilor, recruţilor, etc. din Legio Gemina. Am fost aproape 2 luni în ghildă şi vă mulţumesc pentru înţelegere.

Acest poate fi închis. Consider că în ghildă trebuie păstrată o atitudine pozitivă. Nu doresc ca atitudinea mea să fie interpretată greşit. Este alegerea mea şi vă mulţumesc încă o dată pentru înţelegere.

Cu doriri de bine, Cristian.
Membru Veteran al ghildei World Guardians - http://WvW.club
Avatar utilizator
default
Gladium
 
Mesaje: 31
Membru din: 17 Aug 2012, 21:57
Nume caracter: Acrisor
Zona de interes: Casual/Competitive SPvP

Parasire ghilda - Legio Gemina

Mesajde default » 12 Noi 2012, 03:09

Astăzi am părăsit ghilda Legio Gemina din motive pur personale, motive pe care nu doresc să le discut. Scriu acest topic nu pentru că vreau să mă plâng de ceva, sau pentru că mă consider vreo vedetă, ci pentru că simt şi consider că este datoria mea să informez ghilda despre plecarea mea, după cum am informat ofiţerii de dorinţa mea de a fi recrutat acum aproape 2 luni.
Îmi cer iertare dacă am deranjat în trecut, sau dacă deranjează acest topic pe cineva cu ceva.

Port multă stimă şi respect faţă de puţinele persoane pe care le-am cunoscut şi care m-au cunoscut în sPvP. Către aceştia adresez multe mulţumiri şi urări de bine şi sper să ne mai întâlnim pe viitor în sPvP.

Pe această cale transmit urarea de "Multă Distracţie!" tuturor persoanelor din Legio Gemina (recruţi, membri, ofiţeri, etc.). Mulţumesc tuturor, atât din partea mea cât şi a soţiei, pentru puţinele şi frumoasele momentele petrecute împreună.

Cu doriri de bine, Cristian.


-------------------
Tudy: thread deschis de două ori, în două locuri diferite pe forum. Am unit subiectele, iar în baza solicitării originale, thread-ul va rămâne închis.
Membru Veteran al ghildei World Guardians - http://WvW.club
Avatar utilizator
default
Gladium
 
Mesaje: 31
Membru din: 17 Aug 2012, 21:57
Nume caracter: Acrisor
Zona de interes: Casual/Competitive SPvP


Înapoi la Zona recrutului

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator