Inactivitate- Mihai Is Raging

Forum dedicat - ghilda Legio Gemina

Inactivitate- Mihai Is Raging

Mesajde ciusishere » 18 Mar 2013, 09:59

Salut! Inca sunt in faza de Recruit, dar nu prea am avut timp pentru joc(mai ales in ultimele saptamani). Examenul bate la usa, asa ca toti sunt cu gura pe mine, ca urmare nu mai am timp sa ma joc...
Am tot incercat sa fac un anunt, dar ba nu am avut timp, ba a fost site-ul cazut.
Pe scurt, conform http://www.isjsibiu.ro/Metodologii/CALE ... 202013.pdf nu o sa prea ma pot juca pana pe la sfarsitul lui iunie, inceputul lui iulie.
Imi pare rau pentru marea perioada de inactivitate, dar sunt nevoit sa iau o pauza de la joc.

Bafta tuturor! -Mihai is Raging
ciusishere
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 01 Ian 2013, 23:01

Re: Inactivitate- Mihai Is Raging

Mesajde sNap » 18 Mar 2013, 12:41

Nu e nici o problema.
Mult succes la examene!
Sa ne auzim cu bine la vara :D
Imagine
Avatar utilizator
sNap
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 80
Membru din: 30 Sep 2012, 22:22
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Andariel Snowstorm
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Inactivitate- Mihai Is Raging

Mesajde Amater » 18 Mar 2013, 18:56

Bine ca ai anuntat vere,noi te asteptam si succes la examene sa intri unde doresti!
Imagine
Avatar utilizator
Amater
Gladium
 
Mesaje: 23
Membru din: 09 Noi 2012, 17:29
Localitate: Șintereag,Județul Bistrița-Năsaud
Nume caracter: Anonymity Striker

Re: Inactivitate- Mihai Is Raging

Mesajde Valky » 20 Mar 2013, 22:16

Succes la examene. Ai timp sa te joci dupa ce intri la liceu. Daca nu, dupa ce intri la facultate. Daca nu, dupa ce o termini. Irelevant, oricum, viata este mai importanta decat un joc. Iti tinem pumnii sa reusesti acolo unde doresti si te asteptam.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Legio Gemina [XIII]

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator