ERomania virtuala

Discuții despre alte jocuri

ERomania virtuala

Mesajde darzu » 20 Mai 2012, 13:35

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-UwjF_HH90

Salut, te-ai saturat de o Romania saraca si slaba? Ei bine daca da atunci,lasa-ma sa iti prezint un super joc international de toate varstele,in care poti deveni presedintele tarii,manager,erou in batalii,presedinte de partid,poti avea companii,ziare si multe altele, toate te asteapta sa le descoperi in noua lume erepublik (jocul cere minim 2 minute de joc pe zi,dar poti juca si mai mult daca vrei).
Eerepublik este un joc bazat pe un text browser foarte realist si in care iti permite sa intri intr-o lume virtula,in care Romania este una dintre cele mai puternice tari al lumii.
PS: pentru cei care au renuntat la joc din cauza update-ului V2 sau din orice alta cauza va anunt ca acum s-a revenit la v1 mai performant.

EROMANIA ARE NEVOIE DE TINE!!!
CLICK MAI JOS PENTRU INREGISTRARE

LINK: http://www.erepublik.com/en/referrer/darzu

Iti voi da tot suportul necesar sa te dezvolti insa te te sfatuiesc sa intri intr-o unitate militara (asta dupa ce te-ai inregistrat)pentru ca aici e locul in care vei fi indrumat sa lupti si sa muncesti in mod eficient,unde ti se vor dezvalui tainele ascunse ale jocului si unde vei face parte dintr-o comunitate de oameni dispusi sa te ajute si care cu timpul iti vor deveni prieteni.

Pentru prima zi de joc te rugam sa cauti o companie unde sa lucrezi, iar apoi sa te antrenezi. Apoi te asteptam sa lupti pentru eRomania alaturi de noi!
darzu
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 20 Mai 2012, 12:07
Nume caracter: Lg darzu

Re: ERomania virtuala

Mesajde Valky » 20 Mai 2012, 15:52

Trecand peste faptul ca Romania nu este nici saraca nici slaba, personal astept versiunea in care ne batem cu trandafiri in loc de tancuri si nu pentru teritorii ci pentru dreptul de a spune lucruri inteligente. :)
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: ERomania virtuala

Mesajde darzu » 20 Mai 2012, 19:04

valky, si eu o astept, insa intr-o lume virtuala, te bati doar cu arme.
darzu
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 20 Mai 2012, 12:07
Nume caracter: Lg darzu

Re: ERomania virtuala

Mesajde Valky » 20 Mai 2012, 19:27

De acord, pe taramul virtual ne batem cu tancuri, ca florile sunt mai greu de renderizat in cantitati mari :lol: Enta` tha game n` kick ther` asses then, Romania rulz !
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: ERomania virtuala

Mesajde MinD » 20 Mai 2012, 22:53

Eu nu inteleg de ce trebuie sa iti faci reclama ca referrer, daca chiar vroiai sa zici ceva despre erepublik puteai sa o faci fara ca tu sa primesti ceva pe seama asta nu ?

Edit: Inca ceva cam pe cate forumuri/site-uri/ssmd ai scris acelas lucru, ma intreb eu oare.
Imagine
Avatar utilizator
MinD
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 70
Membru din: 24 Aug 2011, 20:38
Localitate: Bucuresti/Romania
Nume caracter: Dang Im So Drunk

Re: ERomania virtuala

Mesajde Cosmo » 21 Mai 2012, 01:08

MinD scrie:
Edit: Inca ceva cam pe cate forumuri/site-uri/ssmd ai scris acelas lucru, ma intreb eu oare.


https://www.google.com/search?num=20&hl ... k7bmWuCEcY
Imagine
Avatar utilizator
Cosmo
Legionar
 
Mesaje: 190
Membru din: 05 Aug 2011, 16:41
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Neon Saida / Varseen Garda

Re: ERomania virtuala

Mesajde Markus Clouser » 21 Mai 2012, 16:47

Shameless advertising.

Daca nu era referral link, poate intram.
Avatar utilizator
Markus Clouser
Legionar
 
Mesaje: 374
Membru din: 10 Apr 2012, 10:48
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Markus Clouser

Re: ERomania virtuala

Mesajde darzu » 21 Mai 2012, 18:03

@mind, imi fac reclama la referrer pentru a te lua sub protectia mea. Nu crezi ca iti e mai usor sa te dezvolti mai usor sub indrumarea/aidul cuiva?

Iar referitor la pe cate forumuri/site-uri/ssmd am postat, se poate vedea ca au fost facute majoritatea intr-o singura perioada, o perioada in care Eromania kiar avea nevoie de un baby boom.

Nu inteleg de ce atata tensiune pentru nimic, dak e vreo problema, sterg linkul/postul, and we shall live happily ever after, si sa ne vedem sanatosi la urmatorul beta test.
darzu
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 20 Mai 2012, 12:07
Nume caracter: Lg darzu

Re: ERomania virtuala

Mesajde MinD » 21 Mai 2012, 20:41

darzu scrie:
@mind, imi fac reclama la referrer pentru a te lua sub protectia mea. Nu crezi ca iti e mai usor sa te dezvolti mai usor sub indrumarea/aidul cuiva?


Ok de ce eu sau alte persoane mature cu capacitatea intelectuala de a invata/citi ar avea nevoie de ajutor?? Nu vreau sa fiu flamer dar sincer cred ca ma duce si pe mine mintea sa invat un joc singur. Aaa si inca ceva am jucat jocul acum un an si ceva si cu toate astea am ajutat si eu persoane la randul meu dar nu ca referrer.
Imagine
Avatar utilizator
MinD
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 70
Membru din: 24 Aug 2011, 20:38
Localitate: Bucuresti/Romania
Nume caracter: Dang Im So Drunk

Re: ERomania virtuala

Mesajde darzu » 22 Mai 2012, 00:31

@mind, cred k ai o placere sa porti discutii in contradictoriu, sa fii ala pesimistu si sa vezi mereu jumatatea goala a paharului, sau kiar vrei sa tii topicul activ. nu ma indoiesc de capacitatea intelectuala a niciunuia in a citi niste " do this, don;t do that", dar nu cred ca e vorba doar de atat. si de ce zic asta, ma refer la faptul ca tu cum ai zis, ai jucat acum un an si ceva, iar lucrurile s-au schimbat. nu cred ca atunci puteai sa faci "recover" la 2400 well zilnic, si mai mult, sa poti sa te intretii cu food si arme pentru toate luptele, bani de mutari si de firme, sau dak ai putea face asta la inceput, inseamna k ai da cu mastercardul fara numar, lucru in care nu ma bag. te-am mai rugat inca o data, iar acum vad k esti cel mai activ pe topicul creat de mine, te deranjeaza, zi-mi, gasim o solutie, nu tre sa facem flame war acum, aici, k asa le vine unora. multumesc de intelegere, si repet, sper sa putem juca impreuna la urmatorul beta event, sa ne cunoastem, nu stiu ce impresie ti-am creat, dar sunt sigur k o sa ti-o schimb.
darzu
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 20 Mai 2012, 12:07
Nume caracter: Lg darzu


Înapoi la Alte jocuri

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 5 vizitatori