GW2 Database

Aici puteţi găsi diverse utilitare sau aplicaţii recomandate pentru membrii înregistraţi.

GW2 Database

Mesajde SanguiNorium » 03 Mai 2012, 17:23

Cum exista thottbot si wowhead pentru World of Warcraft, avem si pentru GW2: http://www.gw2db.com/ .
What is the color of Night?
Avatar utilizator
SanguiNorium
Gladium
 
Mesaje: 48
Membru din: 28 Mar 2012, 21:48
Localitate: Bacau
Nume caracter: Sangui Norium

Re: GW2 Database

Mesajde Valky » 03 Mai 2012, 17:27

Nu reusesc sa-l incarc, vrei te rog sa verifici link-ul postat? Mie imi da mesajul "This webpage has a redirect loop" :)
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: GW2 Database

Mesajde Xander » 03 Mai 2012, 17:38

Link-ul e ok, functioneaza, incearca un alt browser.
Avatar utilizator
Xander
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 13
Membru din: 08 Aug 2011, 19:35
Localitate: Arad
Nume caracter: Xander Ftl

Re: GW2 Database

Mesajde Valky » 03 Mai 2012, 18:16

Nu-mi merge nici pe Chrome, nici pe Opera, dar daca voi il vedeti inseamna ca problema este la mine, am sa vad despre ce este vorba, multumesc de info.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: GW2 Database

Mesajde B3aT » 03 Mai 2012, 23:52

Site-ul merge de ceva timp, nu stiu cat de complet e..dar are deja foarte multe itemuri..ceea ce e bine, multe jocuri "mari" nu au un database dupa 1-2 ani de la lansare :D

@valky se mai intampla sa fii prins tu cand era in mentenanta, si loopul ramane cumva in cacheul dns-ului, sau la tine pe sistem, in cateva ore/max o zi o sa scapi de ea. Am patit-o si eu chiar la un site la care lucram , tot cu o redirectare de htaccess gresita.
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)


Înapoi la Utilitare / aplicaţii pentru comunitate

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori