[Diablo3] Open Beta weekend

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Cosmo » 23 Apr 2012, 05:05

Think what you want, dar se pare ca various blue posts zic ca Beta-ul, inclusiv open-ul de D3 e totusi o varianta gimpuita din mai multe puncte de vedere a D3-ului retail. Om vedea pe 15.
Imagine
Avatar utilizator
Cosmo
Legionar
 
Mesaje: 190
Membru din: 05 Aug 2011, 16:41
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Neon Saida / Varseen Garda

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde ecksit » 23 Apr 2012, 11:43

Am fost printre norocosii care a avut un beta key inainte sa deschida Blizz open beta-ul. Parerea mea e ca in 10 ani s-a builduit prea mult hype pe el. Nu ma intelegeti gresit, i-as da un 9/10. Ca de obicei Blizzard isi face treaba bine si se vede ca pun accent pe calitate dar tot mi se pare Diablo II mascat de grafica si cateva changes de gameplay. Ca si core nu mi se pare nimic foarte diferit de ceea ce se stia deja. Asta este un lucru bun, probabil nu au riscat sa il schimbe chiar atat de tare incat sa piarda din fan base, dar hype-ul care a fost creat de cei 10 ani a impins asteptarile unora prea sus.
Imagine
Avatar utilizator
ecksit
Gladium
 
Mesaje: 42
Membru din: 20 Apr 2012, 15:19
Localitate: Pitesti

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Markus Clouser » 23 Apr 2012, 19:26

^^^^
Exact!
Avatar utilizator
Markus Clouser
Legionar
 
Mesaje: 374
Membru din: 10 Apr 2012, 10:48
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Markus Clouser

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Tudy » 23 Apr 2012, 20:24

Perfect de acord cu ecksit :) Personal, nu mă așteptam la nimic revoluționar și sunt convins că mă voi bucura de gameplay-ul D3 așa cum am făcut-o și cu D1 și D2 la vremea lor. Blizzard au făcut treabă bună tocmai păstrând feeling-ul original, cu câteva schimbări (binevenite) în gameplay.

Dacă e să mă aștept la ceva cu adevărat revoluționar, acesta e GW2 nu D3 :D
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Stalker » 30 Apr 2012, 17:57

Eu cum oricum sunt mare fan al seriei il voi cumpara si sigur nu voi fi dezamagit de el ... nu ma astept la mare lucru dar sa fie macar ca celelalte doua cu o grafica mai sexy. Asta o sa fie jocul care ma va tine busy pana la release-ul GW2.
Life is short when reflecting on how long you will be dead.
Imagine
Avatar utilizator
Stalker
Gladium
 
Mesaje: 32
Membru din: 08 Mar 2012, 18:43
Localitate: Timisoara
Nume caracter: Stalker Firstborn

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Cronos » 17 Mai 2012, 20:12

Pana la urma, se merita cumparat ? Si aici vreau o parere sincera, referitor la orele de joc, content etc. Pentru ca daca e sa joc 7 ore cum tot vad pe net, plus sa zicem inca 3-4 ore additional quests , si apoi sa raman cel mult cu varianta de a farma sau a face alt caracter, nu cred ca vreau :)
Avatar utilizator
Cronos
Legionar
 
Mesaje: 277
Membru din: 05 Aug 2011, 16:36
Nume caracter: Cronos

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Googsy » 18 Mai 2012, 07:50

Cronos scrie:
Pana la urma, se merita cumparat ? Si aici vreau o parere sincera, referitor la orele de joc, content etc. Pentru ca daca e sa joc 7 ore cum tot vad pe net, plus sa zicem inca 3-4 ore additional quests , si apoi sa raman cel mult cu varianta de a farma sau a face alt caracter, nu cred ca vreau :)


Salut!

Depinde cum il joci si cu cine. Si ca solo play poti "merge mai repede" insa nu prea mult. Eu am 20h de joc efectiv si abial am ajunj in Actula III. Mai e Actul IV dupa aceea si se termina Normal.

Dupa avem Nightmare, Hell si Inferno, plus aceleasi in Hardmode. Asa ca... Eu zic ca se merita!

NB: In 8h coreenii au terminat Normal in grup. Este posibil dar pierzi continut!
Imagine
Love me or hate me! I don't care. Your end is the same!
Avatar utilizator
Googsy
Gladium
 
Mesaje: 78
Membru din: 16 Oct 2011, 11:12
Nume caracter: Holly Fire Rain

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde catgov » 18 Mai 2012, 09:50

Googsy scrie:
In 8h coreenii au terminat Normal in grup. Este posibil dar pierzi continut!

Judecand dupa achievement-urile de "am terminat un act intr-o ora" Blizzard se asteapta ca unii dintre noi sa termine jocul in 4 ore.
Prepare to experience your new obsession!
We will live and see...
Avatar utilizator
catgov
Gladium
 
Mesaje: 20
Membru din: 10 Apr 2012, 03:36
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Potaissa Moranya

Re: [Diablo3] Open Beta weekend

Mesajde Tudy » 18 Mai 2012, 09:56

Ținând cont că Open Beta Weekend a trecut, nu are sens să mai ținem acest thread deschis pentru discuții offtopic.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Anterior

Înapoi la Diablo 3

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori