Guild 100% Romanesc

Vrei să faci parte dintr-o ghildă românească? Aici găsești informații despre procesul de recrutare al ghildelor din comunitatea noastră.

Guild 100% Romanesc

Mesajde Batracomiomachia » 04 Iul 2012, 14:02

Salut!
Propun sa infiintam un guild de romani cu varsta peste 30 ani si care joaca ocasional asa ca mine (seara sau in weekend)din fericire am si o familie :)
Personal nu vreau sa fiu leader ,ci o sa supunem la vot
Fara reguli tipul:CAPS LOCK sau injuraturi pentru ca fiecare om constient nu le aplica ,nu am chef cand vin de la munca si vreau sa ma bucur un pic de joc sa vina un pustan sa ma ia la intrebari de ce nu am intrat sau de ce nu fac aia.
Fara straini pentru ca nu e fun sa faci o gluma in engleza sau in alta limba.
Avatar utilizator
Batracomiomachia
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 20 Iun 2012, 00:40

Re: Guild 100% Romanesc

Mesajde Yuma » 04 Iul 2012, 14:42

ahhh ma simt onorat sa fiu de fata la infiintare unei ghilde! :D iti urez succes si sper sa gasesti persoanele pe care le cauti si cu care sa te distrezi! S-ar putea sa dureze ceva din moment ce este 30+ dar nu este imposibil :) mult succes inca odata!
"All things have a right to grow"

Imagine
Avatar utilizator
Yuma
Gladium
 
Mesaje: 62
Membru din: 02 Iul 2012, 22:30
Nume caracter: N/A

Re: Guild 100% Romanesc

Mesajde Wicked » 04 Iul 2012, 15:06

Salutare!
Intereseaza-te de ghilda Ygdra Clan din cadrul comunitatii gw2ro, are toate calitatiile pe care le cauti tu. In plus, poti sa intri in mai multe ghilde deodata apoi sa fii activ in cea in care te simti bine.
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Guild 100% Romanesc

Mesajde Yuma » 04 Iul 2012, 15:11

Wicked scrie:
Salutare!
Intereseaza-te de ghilda Ygdra Clan din cadrul comunitatii gw2ro, are toate calitatiile pe care le cauti tu. In plus, poti sa intri in mai multe ghilde deodata apoi sa fii activ in cea in care te simti bine.

Nice strategy indeed :o
"All things have a right to grow"

Imagine
Avatar utilizator
Yuma
Gladium
 
Mesaje: 62
Membru din: 02 Iul 2012, 22:30
Nume caracter: N/A

Re: Guild 100% Romanesc

Mesajde DrHigh » 09 Iul 2012, 13:15

Batracomiomachia scrie:
Salut!
Propun sa infiintam un guild de romani cu varsta peste 30 ani si care joaca ocasional asa ca mine (seara sau in weekend)din fericire am si o familie :)
Personal nu vreau sa fiu leader ,ci o sa supunem la vot
Fara reguli tipul:CAPS LOCK sau injuraturi pentru ca fiecare om constient nu le aplica ,nu am chef cand vin de la munca si vreau sa ma bucur un pic de joc sa vina un pustan sa ma ia la intrebari de ce nu am intrat sau de ce nu fac aia.
Fara straini pentru ca nu e fun sa faci o gluma in engleza sau in alta limba.


Salut ! Intra pe rubrica Romanian Spirits SoR, suntem o ghilda casual, recrutam in general oameni maturi / peste 20 de ani .
Avatar utilizator
DrHigh
Romanian Spirits [SoR]
 
Mesaje: 9
Membru din: 03 Sep 2011, 11:32
Localitate: Sallanches
Nume caracter: Agonaar


Înapoi la Ghildele din comunitatea GuildWars2.ro

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori