Am nevoie de putin ajutor.

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Am nevoie de putin ajutor.

Mesajde AtomiS » 01 Sep 2012, 12:50

Buna ziua imi cer scuze dar nu am gasit unde sa postez problema mea, as dori sa achizitionez si eu acest joc da nu am Card il pot cumpara din magazin gen Flanco Diverta etc s-au trebuie sa il cumpar neaparat de pe site-ul oficial si inca o problema pe care nu o stiu acest joc dupa achizitionare necesita si un play card lunar cum au celelalte concurente s-au odata ce l-am cumapar il pot juca cat vreau si daca este asa deferentierea in joc se face cumva printr-un Cash shop s-au ceva de genul imi cer scuze inca odata da nu stiu mai nimic din game si nu as dori sa arunc niste bani degeaba.

Multumesc anticipat
Avatar utilizator
AtomiS
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 01 Sep 2012, 12:45
Localitate: Petrosani

Re: Am nevoie de putin ajutor.

Mesajde Ztepam » 01 Sep 2012, 13:29

Jocul il poti gasi la Altex sau Media Galaxy(parca) la pretul de 159 lei si doar atata trebuie sa platesti, nu are taxa lunara! Iar ce este in cash shop este pur estetic nu te avantajeaza cu nimic ca power pe tine daca ai cumparat
Imagine
Avatar utilizator
Ztepam
Legionar
 
Mesaje: 258
Membru din: 02 Feb 2012, 17:32
Localitate: Iasi
Nume caracter: Ztepam

Re: Am nevoie de putin ajutor.

Mesajde AtomiS » 01 Sep 2012, 13:45

Ztepam esti un domn multumesc frumos pentru lamurire acum e inchis ca e ora 14:00 la Altex Luni il achizitionez cel trz saptamana viitoare ca idee pe ce server sa intru sa gasesc si ceva romani ?
Avatar utilizator
AtomiS
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 01 Sep 2012, 12:45
Localitate: Petrosani

Re: Am nevoie de putin ajutor.

Mesajde lucifix » 01 Sep 2012, 13:51

Majoritatea romanilor sunt pe Seafarer's Rest.
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix


Înapoi la Discuţii generale despre joc

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori