Where am I?

Where am I?

Mesajde Postrof Blackwell » 29 Noi 2012, 21:05

Salutare dragi guildies. Cu ocazia sarbatorilor de sfarsit de an , Vineri, 21 decembrie ora 20:30 vom tine un event dedicat tuturor membrilor/recrutilor din GW2. Dupa aveti chef de joaca, voie buna si pofta de distractie va invitam sa participati si va uram succes tuturor.
Unde se va desfasura event-ul? Locatiile alese pentru acest event vor fi Cursed Shore / Malchor's Leap. Event-ul va incepe in Cursed Shore , urmand ca de fiecare data cand se schimba mapa sa anunt acest lucru cu 3 minute inainte.
Ce trebuie sa fac ca sa castig? E destul de simplu. La ora mentionata voi aparea(ascuns bine de tot :mrgreen: ) undeva pe harta si voi oferi periodic cateva indicii referitoare la locul "super secret" in care ma aflu. Ce trebuie voi sa faceti este sa ma gasiti sa veniti langa mine si sa efectuati acelasi emote ca si mine. De exemplu daca ma gasiti in spatele unei casute, va trebui sa veniti aproape de mine moment in care eu voi scrie ceva de tipul "/dance". Primul care efectueaza acelasi emote castiga.
Care sunt cerintele pentru a participa? Sa faceti parte din Legio Gemina. Desi pare redundant mentionez acest lucru pentru a se intelege ca prietenii pe care-i aveti si nu fac parte din guilda nu vor putea lua parte la event sau sa va ajute in orice fel. Totodata tin sa mentionez ca nu exista nici o limita de level.
Ce pot castiga de la acest event? Premiile sunt in total de 9 la numar, iar contravaloarea acestora se ridica la 35 gold. Ele vor fi impartite astfel :
Premiul 1 : Acordat celui care ma gaseste si efectueaza acel emote in prima locatie. Valoarea : 10 Gold
Premiul 2 : Acordat celui care ma gaseste si efectueaza acel emote in cea de-a 2-a locatie. Valoarea : 9 Gold
Premiul 3 : Acordat celui care ma gaseste si efectueaza acel emote in cea de-a 3-a locatie : Valoarea : 8 gold
Primul premiu de consolare : Acordat celei de-a 2 persoane care ma gaseste si efectueaza acel emote in prima locatie. Valoarea: Guild Armor skin (alegerea castigatorului : Light/Medium/Heavy).
Premiile 2 si 3 de consolare : Acordat celei de-a 2-a si a 3-a persoana care ma gaseste si efectueaza acel emote in ce-a de-a 2-a locatie. Valoarea : Guild Armor skins
Premiile 4, 5 si 6 de consolare : Acordat celei de-a 2-a , a 3-a, si a 4-a persoana care ma gaseste si efectueaza acel emote in cea de-a 3 locatie. Valoarea : Guild Armor skins
Toti cei care participa la event vor beneficia de un premiu ceva mai modest, dar garantat! :mrgreen:
Care sunt regulile acestui concurs? :
a) Odata ce ma gasiti nu aveti voie sa comunicati locatia in care ma aflu oricarei altei persoane.
b) Trebuie sa va anuntati participarea la concurs pe acest thread.
c) Nu aveti voie sa faceti party-uri pe perioada event-ului :P (si da, vom verifica).
d) Trebuie sa se inscrie un minim de 18 persoane pentru a sustine event-ul. In caz contrar il vom reprograma.
e) Nu aveti voie sa rugati alte persoane din afara guildelor sa va ajute in nici un fel.
f) Orice participant poate castiga un singur premiu.
Orice incalcare a acestor reguli duce la descalificarea automata a persoanelor implicate.
Va asteptam cu mare drag pe toti si pentru orice fel de intrebari ma gasiti pe serverul nostru de TS sau ingame.

P.S. La sfarsit vom face si poze , servi un pahar de sampanie, si ne vom pregati in mod virtual de ... sfarsitul lumii? :roll:
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: Where am I?

Mesajde sebi » 02 Dec 2012, 13:50

O sa fiu prezent.
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: Where am I?

Mesajde gaboiu » 05 Dec 2012, 10:32

Hide&Seek FTW. Count me in!
gaboiu
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 21 Sep 2012, 11:12
Nume caracter: Ivanflor

Re: Where am I?

Mesajde vaporeanu » 05 Dec 2012, 18:52

Prezent
vaporeanu
Legionar
 
Mesaje: 110
Membru din: 27 Mar 2012, 10:34
Localitate: Campina
Nume caracter: Kykw
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Where am I?

Mesajde lemonpowah » 13 Dec 2012, 19:29

Mă bag și eu
lemonpowah
Gladium
 
Mesaje: 31
Membru din: 15 Sep 2012, 01:12
Localitate: Botoșani
Nume caracter: Sabeer

Re: Where am I?

Mesajde crashbsl » 16 Dec 2012, 23:07

Prezent
Imagine
Avatar utilizator
crashbsl
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 31
Membru din: 29 Ian 2012, 21:22
Localitate: Brasov
Nume caracter: Crashbsl

Re: Where am I?

Mesajde Wicked » 17 Dec 2012, 03:59

Si eu o sa fiu prezent.
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Where am I?

Mesajde Postrof Blackwell » 29 Dec 2012, 23:05

Event-ul va fi mutat/refacut/schimbat undeva in luna ianuarie intr-un alt topic, datorita lipsei oamenilor inscrisi :roll: .


P.S. imi cer scuze pentru intarzierea acestui mesaj :!:
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell


Înapoi la General Events

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator