Bonus XP from mobs

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Bonus XP from mobs

Mesajde B3aT » 08 Noi 2012, 12:07

Pentru cine nu stie ce si cum este xp Bonus care tot il primesti de la mobi, uneori da, uneori triplu fata de xp-ul normal :

Xp bonus creste atata timp cat mobul sta in viata dupa ce s-a spawnat, astfel se incurajeaza explorarea sa cauti mobi "nebatuti" :lol: , mai ales acum ca zonele mici sunt pustii ..(am ajuns sa termin singuri eventurile :cry:) cresti nitel mai repede
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Bonus XP from mobs

Mesajde Ronah » 08 Noi 2012, 21:36

Cu alte cuvinte: cu cat un mob a avut viata mai lunga pana sa apara jucatorul care sa ii vina de hac :P
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Bonus XP from mobs

Mesajde Life Snatcher » 09 Noi 2012, 10:43

Cu alte cuvinte da, pe de alta parte zonele mici sunt "goale", mai gasesti 2-3 playeri rataciti ca mine ce isi cresc alte clase. Event-urile s-au imputinat si asta ne forteaza sa muncim ceva mai mult.
Cu aceasta ocazie vreau sa fac un anunt general pentru toata lumea, indiferent de guild/clasa/lvl. De ceva timp ma gandesc sa cresc cat mai multe clase pentru diferite "situatii" si in acelasi timp sa mai diversific gameplay-ul, asa ca cine doreste sa creasca alaturi de mine si are lvl intre 1 si 45 este invitatul meu, am observat ca se trece ca prin branza prin plansi in momentul cand ai un squad format din mai mult de 2 playeri.
Pentru doritori dati pm ingame pe Life Snatcher/ Bluepill/ Miss Trolling.
O alta optiune ar fi sa va lasati numele caracterului aici si sa precizati cam in ce zi si la ce ora sunteti disponibili in general.
Use search before acting stupid ...
Imagine
Avatar utilizator
Life Snatcher
Legionar
 
Mesaje: 159
Membru din: 13 Apr 2012, 21:01
Localitate: Behind you...
Nume caracter: Life Snatcher


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori