Cont de GW2 cauta un nou stapan!

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Cont de GW2 cauta un nou stapan!

Mesajde WhiteFang » 30 Mar 2014, 09:30

Ziua buna tuturor!

Vreau sa fiu concis asa ca trec direct la subiect:

Am jucat 3200+ ore pe acest cont, mi-a placut foarte mult acest joc, inca imi place, dar chiar simt nevoia de ceva nou.
Intentionez sa migrez catre un alt joc, dar as vrea sa nu las un cont frumos spun eu, de izbeliste.
Desi este o chestiune sensibila de discutat, mentionez ca nu ma intereseaza sa il dau cuiva pentru profit in primul rand, singurul lucru pe care il doresc in schimb este pretul jocului spre care m-am orientat, nici mai mult nici mai putin.

Detalii cont, pot fi oferite celor interesati la cerere, aici amintesc doar cateva:

Toate clasele la 80, cu 1-2 seturi exotice, pe unele caractere am arme ascended, pe altele nu, la fel si Jewels, unele cu altele fara.
Toate Profesiile la 400+, tailor 500, artificier 500, weponsmithing apropape 500 la fel si armorsmithing.
Aprox 80-100 gold acum, materiale salvate pt revanzare in val de aprox 600-800gold.
Pe Guardian am cea mai mare rata de map completition, 82%, dar nu am inca pe nici unul 100%..deh, nu ma pasioneaza asta. Nu am Legendare.

Destule taburi deschise in baca, cateva caractere cu full bag tab desfacute.
Un guild personal pt spatiu depozitare plus Art of War pt buffuri in w3.
Cel mai mare rank in w3 il am pe necro, la aprox 480+, pe guardian 100+ dar din aprilie totul o sa fie account bound.
Abys dye, white dye, si altele.

Daca sunt doritori ma pot contacta aici sau pe [email protected]

Numai bine tuturor!
WhiteFang
Gladium
 
Mesaje: 17
Membru din: 26 Apr 2012, 20:11

Re: Cont de GW2 cauta un nou stapan!

Mesajde default » 30 Mar 2014, 15:10

Inca un jucator care pleaca. Permite-mi sa iti urez multa distractie.

Recomandare: fii mai explicit, clientilor (in special celor romani) le place sa stie exact ce cumpara, mai ales cand este vorba de bani. Nu cred ca efortul este mare in a scrie care caracter are ascended gear/weapons si care nu are, sau cat karma/badges of honor/glory ai pe cont, sau cate sloturi din banca/caractere ai descuiate, sau ce materiale ai strans pentru o eventuala legendara, sau ce rank ai in PvP.

Probabil ai putea obtine jocul dorit numai daca vinzi cei 600-800 gold despre care ai scris, sau daca vinzi contul cu tot gold-ul direct pe el, fara materiale.
Probabil ar fi bine de asemenea sa specifici suma (exacta sau negociabila) dorita pentru contul tau (in EUR sau USD), deoarece banuiesc ca vei vrea sa fii platit prin PayPal, cu scopul de a cumpara noul tau joc dorit tot prin PayPal.
Membru Veteran al ghildei World Guardians - http://WvW.club
Avatar utilizator
default
Gladium
 
Mesaje: 31
Membru din: 17 Aug 2012, 21:57
Nume caracter: Acrisor
Zona de interes: Casual/Competitive SPvP

Re: Cont de GW2 cauta un nou stapan!

Mesajde WhiteFang » 31 Mar 2014, 16:31

Salutare!

In primul rand multumesc pt urare, DACA voi avea succes in intentia mea exprimata aici, sper din toata inima ca si in noul joc sa am cel putin aceeasi experienta placuta cum am avut in GW2.

Asa cum spuneam mai sus, chiar nu as vrea sa incarc postul cu toate detaliile, acolo am enuntat doar cateva> daca cineva este ineteresat, sa imi scrie un mail sau un mesaj aici si ii pot sta la dispoazitie cu mult mai multe amanunte!

Pe scurt, pretul este de 79.99 euro :) pretul gasit pe site-ul oficial al Elder Scolls Online pentru Imperial Edition digital copy, despre acest joc este vorba.
Repet, multe alte detalii le pot oferi prin mail celor interesati, dar aici ma rezum doar la cele deja amintite!

P.S.
Daca voi reusii in intentia mea, mi-ar placea sa stiu daca si alti jucatori din gw2, ii pot intalni in ESO.
Numai bine tuturor!
WhiteFang
Gladium
 
Mesaje: 17
Membru din: 26 Apr 2012, 20:11


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori