[Dungeon] Arah - Story Mode

[Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde sebi » 24 Oct 2012, 11:13

Salut!

Cu ocazia sarbatorii de Halloween, la terminarea Personal Story-ului se primeste un token (Pact Victory) cu care se pot cumpara diferite skin-uri / arme.
In momentul de fata sunt la doar un pas de a termina personal story, adica la Arah Story Mode, poate mai sunt si altii in aceeasi situatie cu mine.

Pentru asta as dori organizarea unui event pentru Arah - Story Mode dar as avea nevoie si de ajutor intrucat am auzit ca este destul de dificil - asa ca rog pe cei care au mai terminat acest dungeon si au experienta sa ni/mi se alature pentru a nu avea probleme cu progresia.

Sper ca postarea in aceasta sectiune nu este o problema.

Multumesc si sper sa ne strangem cat mai multi.

PS: Nu am ales o data intrucat aceasta poate fi aleasa in functie de programul doritorilor, dar as prefera ca eventul sa se desfasoare candva saptamana aceasta, adica: 24-Oct, 25-Oct,..., 28-Oct. Ora la fel ramane la latitudinea doritorilor atata timp cat este rezonabila (incepand cu 19:00 si pana undeva in jurul orei 23:00).
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: [Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde LorD_PSYCHO » 24 Oct 2012, 12:37

Tokenul il primeste toata lumea care termina sau a terminat Personal Story si nu are legatura cu eventul de Halloweeen deci nu e nici o graba sa il faci pana in 28 Oct. Eu sunt lvl 65 pe Necro si pana la sfarsitul saptamanii voi fi 80.

Story-ul de Arah nu este greu sau cel putin nu era cand l-am terminat eu.

O sa organizez eu un run de Arah Story si o sa il postez in calendar pentru cei interesati ( cred ca va fi Vineri/Sambata - inca nu stiu cum sunt disponibil )
Avatar utilizator
LorD_PSYCHO
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 153
Membru din: 03 Mar 2012, 14:19
Nume caracter: LorD PSYCHO

Re: [Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde sebi » 24 Oct 2012, 12:41

Perfect! Atunci sa ramana pe sfarsitul saptamanii, vineri sau sambata. :) Eu sunt primul inscris pe lista!
Mersi.
Avatar utilizator
sebi
Gladium
 
Mesaje: 44
Membru din: 09 Apr 2012, 23:36
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Alleria Fall

Re: [Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde Khasar » 24 Oct 2012, 19:14

Vin si eu.
Avatar utilizator
Khasar
Legionar
 
Mesaje: 193
Membru din: 12 Apr 2012, 12:26
Localitate: Targoviste
Nume caracter: Khasar Legionarus

Re: [Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde Valky » 25 Oct 2012, 10:46

Rog mutarea thred-ului in zona non-sticky (Discutii interne).
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: [Dungeon] Arah - Story Mode

Mesajde iuliann83 » 29 Oct 2012, 22:32

sunt si eu interesat de un sory mode la Arah.
Imagine
iuliann83
Gladium
 
Mesaje: 6
Membru din: 22 Iul 2012, 12:14
Nume caracter: Maximinus


Înapoi la PvE Events

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator