Absențe de pe forum/joc

Recruit's lounge

Re: Absențe de pe forum/joc

Mesajde Mylen » 07 Apr 2013, 18:25

Buna seara,

am sperat ca programul meu sa fie mai flexibil, dar se pare ca durata de absenta va fi mult mai mare decat anticipasem initial; Pe scurt, nu stiu cand sau daca ma voi intoarce in joc. Voi intra pe joc acum si voi parasi ghilda ca sa nu incurc lumea, daca voi mai avea ocazia sa joc gw2, va voi contacta prin acest forum sau ingame, pe Valky si pe Vespa ii am sigur in contacts;

btw am apucat sa citesc acum gw2 wiki....d-zeule cate modificari si ce update-uri s-au mai facut...mi-e dor de joc

Anyway...succes tuturor si va multumesc pt tot
Imagine

Yuri Gagarin - I see no God up here
Avatar utilizator
Mylen
Gladium
 
Mesaje: 21
Membru din: 06 Noi 2012, 14:41
Localitate: Timisoara
Nume caracter: Mylen the Marauder

Re: Absențe de pe forum/joc

Mesajde lucifix » 08 Mai 2013, 13:07

Ma simt nevoit sa imi anunt si eu disparitia pentru urmatoarele 6 saptamani(sper si cred). Se apropie licenta,se apropie examenele si nu mai am timp si de gw2. Cred ca o sa mai apar asa cate o ora/doua(pentru un pic de w3), dar nu o sa pot ajunge la eventuri si guild meatings...
Multa bafta si ne auzim.
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix

Re: Absențe de pe forum/joc

Mesajde Valky » 08 Mai 2013, 23:20

Noted. Succes in rezolvarea problemelor de real liffe. Legio Gemina [XIII] va asteapta inapoi cu drag.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Absențe de pe forum/joc

Mesajde TonArth » 25 Sep 2013, 19:54

O sa lipsesc o vreme , cam 3 sapt.
Avatar utilizator
TonArth
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 3
Membru din: 15 Sep 2012, 09:45
Nume caracter: TonArth

Re: Absențe de pe forum/joc

Mesajde Draghy » 29 Sep 2013, 21:48

Nu ma mai atrage jocul , din acest motiv n-am mai intrat de ceva timp. Va doresc numai sanatate si succesuri ! :D
Dragzor
Draghy
Gladium
 
Mesaje: 9
Membru din: 26 Apr 2013, 19:10
Nume caracter: Dragzor

Anterior

Înapoi la Zona recrutului

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori