SPvP - The Iceberg

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

SPvP - The Iceberg

Mesajde Postrof Blackwell » 09 Oct 2012, 08:19

Noile imbunatatiri ce urmeaza a fi aduse SPvP -ului :
https://www.guildwars2.com/en/news/stru ... rce=client

Ce parere aveti legate de faptul ca in paid tournaments vor fi premii in gems? Sau de noile custom arena's?
Plus ca ,desi inca neoficial, se pare ca vor sa implementeze feature-uri de tip-ul spectate, tournamente mai mare de 5v5 si un leaderbord, pe viitor. Credeti ca in timp SPvP va ajunge cu tournamente sponsorizate ca cele actuale din League of Legends?
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: SPvP - The Iceberg

Mesajde lucifix » 09 Oct 2012, 10:33

Cred ca GuildWars2 e inca un copil mic si ca ne asteapta foarte multe surprize. Noile custom arenas is geniale si is exact ce vroia toata lumea:sa faci un 1vs1, sa ai un server doar pentru guilda ta(cand se organizeaza un event sau ceva). Eu unul de abia astept sa le vad implementate. Faza cu gems iar e super tare pentru ca pana la urma o sa cumperi acele tickete ca sa poti juca(vei plati cu gems) si ei sigur nu o sa iasa in pierdere.
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix

Re: SPvP - The Iceberg

Mesajde Postrof Blackwell » 09 Oct 2012, 13:25

Acele tickete pot fi achizitionate prin gems, dar personal eu le-am luat din chestu-ri si reward-uri de la SPvP si Tournaments. Este foarte usor sa faci rost de aceste ticket-e, iar reward-ul e destul de atragator, practic fiind free gems.
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: SPvP - The Iceberg

Mesajde lucifix » 09 Oct 2012, 17:53

Da am si eu cateva. Faza e ca daca faci 3-4 turnee pe zi pana la urma tot ajungi sa cumperi cu gems, iar daca esti foarte bun nu o sa dai bani din buzunar(cum s-ar zice). Astept sa vad prima echipa oficiala de spvp Legio Gemina(si eu sunt in cautare de echipa dar nu sunt suficient de bun sa fie acolo in frunte).
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori