Sa vedem

Locul unde ajung posturile offtopic/spam

Sa vedem

Mesajde m3gahits » 29 Oct 2013, 17:35

De scapat nu scapi de mine,pentru ca nu ai dreptate,am incalcat asa:
2.a
2.e(2 mesaje asemanatoare si ink doua cu ranger si explicatie,acesta e al treilea) ceea ce se trimite prin privat message nu cred ca trebuie sa aiba interdictie app am trimis 2 pmuri,respectivul utilizator are dreptul sa ma blocheze,dar bann si etc din cauza asta nu e normal si logic
si cam atat..2 reguli maxim 3,deci care e problema,apropo din moment ce e o comunitate despre un joc,intotdeauna o sa fie posturi despre trade ar fi trebuit sa te astepti la asta,si sa creezi o sectiune special pentru trade,daca ai fi fost inteligent,apropo am primit avertizari numai o singura data.

Cam asta e ce aveam de zis,acum depinde,mai stiu persoane gen tudy care se cred tari mari si cred ca le stiu pe toate,de la 3 reguli incalcate nu cred ca trebuia bann,si oricum sunt cateva reguli absurde: 2a 2k(doar jumate este gresita) :evil:

Ideea e revizuieste regulile,sunt unele incorecte sau absurde:sa dai bann pentru pm,sa interzici trade...apropo iam dat unei persoane 2 pmuri despre trade,atat,sau conturile clona,dak nu injur nu fac galagie sau etc,nu se merita bann pentru conturi.

PS:nu vad cum as putea pierde timpul celor din forum in alta parte,nare nicio logica. :twisted: :twisted: :twisted:
Nu am zis ca am incalcat regulile sau ca nu leam citit fara jena,am recunoscut ce am gresit,pentru ca atunci cand gresesc imi recunosc greseala.Vad ca romanul tot roman ramane

Mai treci și tu pe la școală, lasă jocurile, poate înveți să scrii românește. Also, banned. - Shob
m3gahits
Gladium

Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Sa vedem

Mesajde Anaky » 29 Oct 2013, 22:33

Dude , never go full retard. Tudy a facut forumul si il intretine fara nicio pretentie fata de noi inafara de regulamentul ala. , pe care il incalci de fiecare data cand apari cu un cont nou.

Sent from my MB525 using Tapatalk 2
Imagine
Anaky
Gladium

Nume caracter: Anaky Ryu

Re: Sa vedem

Mesajde Ztepam » 30 Oct 2013, 02:01

Tudy plateste foarte multi bani lunar pentru domeniul Guildwars2.ro si pentru serverul de teamspeak 3 de care sute de oameni ne bucuram zi de zi si tu devii deja nesimtit copile, ar fi bine sa nu ne pierzi timpul noua in primul rand, sa stea lumea sa iti dea tie block/ban/etc. Cred ca vorbesc in numele tuturor cand spun: Te rog sa parasesti forumul asta si sa nu mai vii pe aici, numai bine! Si tine-te de scoala, ai mare nevoie!
Imagine
Ztepam
Legionar

Nume caracter: Ztepam

Înapoi la Spam Bucket

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator