1 Tormented weapon almost free

Discuții despre Guild Wars 1

1 Tormented weapon almost free

Mesajde Ronah » 19 Aug 2012, 10:04

Daca nu ati aflat pana acum, in GW1 pana pe 30 August exista un o eveniment pe nume Wayfarer care consta intr-o serie de quest-uri simple care la sfarsit va ofera 1 Tormented Weapon pe care o puteti expune in HoM pentru a va ridica puntele de bonus valabile in GW2. Almost free pentru ca aceste Tormented weapons costa cca 28 de ectos daca vreti sa le cumparati sau un team specializat pentru a le vana timp de ore bune in niste Elite Zones / Dungeons

http://wiki.guildwars.com/wiki/Wayfarer%27s_Reverie
Ultima oară modificat de Ronah pe 19 Aug 2012, 10:07, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: 1 Tormented weapon almost free

Mesajde stevecelrau » 19 Aug 2012, 10:07

Super informatie, mersi Ronah. In sfarsit am un motiv de bucurie ca am 2 conturi de GW1 :D

Pentru cei care sunt noi in universul GW1, Tormented Weapons sunt niste skin-uri speciale, foarte greu de obtinut pe cale normala si din aceasta cauza si scumpe ;) Fiecare arma are o animatie in-game. Pentru o galerie puteti vizita link-ul de mai jos:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Gallery_ ... ed_weapons

Cel mai fain, (pe langa ciocan, o preferinta personala :mrgreen: ), este Tormented Shield:
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada

Re: 1 Tormented weapon almost free

Mesajde Ronah » 19 Aug 2012, 10:13

stevecelrau scrie:
Super informatie, mersi Ronah. In sfarsit am un motiv de bucurie ca am 2 conturi de GW1 :D

La sfarsit vei optine un "gift box" care NU este tradable dar poate fi deschis de oricare din personajele din cont daca o pui in Storage Chest.
ATENTIE, se obtine O SINGURA arma pe cont care va fi customizata pentru personajul care va deschide cutia si va fi utilizabila de acesta. Adica daca esti Dervish vei obtine un Scythe, daca esti Warrior vei obtine o arma la intamplare dintre Axe, Hammer, Sword, Shield de un atribut oarecare.
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: 1 Tormented weapon almost free

Mesajde lucifix » 19 Aug 2012, 20:57

Trebuie precizat ca trebuie sa ai toate campaniile cumparate ca sa poti castiga acest "gift box".
Imagine
Avatar utilizator
lucifix
Legionar
 
Mesaje: 123
Membru din: 05 Iul 2012, 00:21
Localitate: Iasi
Nume caracter: Luci Fix

Re: 1 Tormented weapon almost free

Mesajde stevecelrau » 24 Aug 2012, 16:06

Mda, am facut si eu astazi turul continentelor pentru arma asta si am primit un Tormentor's Sword, exact skin-ul care imi place cel mai putin... Oricum, cum se zice: calul de dar nu se cauta la dinti :D
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada

Re: 1 Tormented weapon almost free

Mesajde fox » 24 Aug 2012, 16:33

eu de lene am cumparat una sa o expun pt 2 puncte :D
Avatar utilizator
fox
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 42
Membru din: 01 Mai 2012, 08:51
Nume caracter: Le Fox


Înapoi la Guild Wars 1

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator