Greetings!

Nu ne putem numi o comunitate dacă nu ne cunoaştem, nu?

Greetings!

Mesajde Starsfury » 28 Aug 2012, 17:05

Salutarile mele,prieteni!

Sa incep cu inceputul si s-o tin scurt. Imi plac jocurile video de cand ma stiu iar Guild Wars 2 imi facea cu ochii de cand ma l-am vazut pe youtube. In trecut am jucat WoW si a fost frumos cat a durat dar e tot acelasi joc invechit si ma gandeam ca GW2 o sa fie o gura de aer proaspat(desi pana acum gameplay-ul haotic ma frustreaza un pic). Am fost fericit sa vad ca fix al doilea link de pe google la cautarea GW2 e un site roman neoficial dedicat GW-ului si o comunitate deja formata. Imi place sa vad atata entuziasm.

Sper ca o sa ne vedem pe realm(am ales si eu Seafarer's rest-desi pentru ca eram "hipster" si-mi placea cum suna:) ) si o sa avem multe aventuri buclucase impreuna.

Toate cele bune,Smallpaw
Starsfury
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Aug 2012, 12:57
Nume caracter: Leo Stormfury

Re: Greetings!

Mesajde Wicked » 28 Aug 2012, 17:16

Bine ai venit, ne vedem in joc ;)
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Greetings!

Mesajde nazby21 » 28 Aug 2012, 18:18

welcome comrade!
Imagine
Avatar utilizator
nazby21
Gladium
 
Mesaje: 79
Membru din: 25 Iul 2012, 21:47
Localitate: Piatra Neamt
Nume caracter: Rotasiv / Slade Hellscream
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Greetings!

Mesajde Valky » 28 Aug 2012, 19:35

Starsfury, bun venit in comunitate. Gameplay-ul pare haotic doar cand te apropii prima oara de joc, ulterior realizezi ca singurul motiv pentru care te trezesti in zona de lvl 30 cand tu ai doar lvl 15 este pentru ca frumusetea jocului te determina sa vrei sa mergi tot timpul "inainte", sa explorezi si sa vezi cat mai mult. Si curand iti dai seama ca de fapt lucrurile au o logica si nu era nevoie sa te directioneze jocul fortat catre zone de lvl tau. Cya ingame !
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Să ne cunoaştem mai bine

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori