Fan Art

Discutăm de toate

Fan Art

Mesajde MrMouser » 24 Aug 2012, 23:38

Hello

M-am gandit ca poate ati vrea sa vedeti some fan art that i did.

Va las link de la Deviant Art in caz ca vreti imaginea mai mare, e disponibila in marime Full HD

http://mariusbota.deviantart.com/#/d5cdzvt

Imagine
MrMouser
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Aug 2012, 23:35
Nume caracter: Mouser

Re: Fan Art

Mesajde Valky » 25 Aug 2012, 01:59

Esti talentat, Marius, felicitari, chiar m-am uitat si peste celelalte lucrari ale tale aici http://mariusbota.deviantart.com/gallery/, poate ar trebui sa aplici pentru un job de art-designer la https://www.guildwars2.com/en/ (cei de la NCSoft / ANet fac angajari inclusiv pe acest domeniu chiar acum), poate domnul Dociu mai are nevoie in echipa de art-designeri de un roman talentat.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Fan Art

Mesajde dem0 » 25 Aug 2012, 02:07

Foarte foarte bine realizat. Sper ca lucrezi in domeniu, daca nu... ar fi o mare risipa de talent! My new wallpaper btw.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Avatar utilizator
dem0
Legionar
 
Mesaje: 173
Membru din: 24 Sep 2011, 19:14
Nume caracter: sQzz

Re: Fan Art

Mesajde MrMouser » 25 Aug 2012, 13:28

Ma bucur ca va place, sunt full time freelance illustrator si in legatura cu lucratul la ANet, nu prea ma atrage lucratul in studio, freelance its much better.

Am avut si o o poza trimisa la concurs, am pictat logoul pe spatele unei tipe similar cu locul 3 daca nu ma insel dar se pare ca le-a placut mai mult the rough look :D.

Probabil am sa mai fac Fan Art pt GW2, am sa mai revin cu posturi aici probabil
MrMouser
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Aug 2012, 23:35
Nume caracter: Mouser

Re: Fan Art

Mesajde Ronah » 25 Aug 2012, 13:33

MrMouser scrie:
Am avut si o o poza trimisa la concurs, am pictat logoul pe spatele unei tipe similar cu locul 3 daca nu ma insel dar se pare ca le-a placut mai mult the rough look :D.

Mie mi-a placut poza ta mai mult. Am spus asta si in comentariul meu de pe pagina castigatorilor. Good work!
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Fan Art

Mesajde Loa » 26 Aug 2012, 06:08

Foarte frumoase. Sunt curioasă în ce lucrezi. Mă bucur că totuși îți face plăcere să desenezi în plus în timpul tău liber. Eu cât desenez si schițez la muncă îmi ia tot cheful să fac lucruri la fel de frumoase dintr-un hobby - gw2.
The art of being feminine.
Avatar utilizator
Loa
Legionar
 
Mesaje: 227
Membru din: 17 Feb 2012, 23:51
Nume caracter: Le Loa

Re: Fan Art

Mesajde B3aT » 26 Aug 2012, 09:41

wow
Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Fan Art

Mesajde MrMouser » 27 Aug 2012, 13:53

Loa scrie:
Foarte frumoase. Sunt curioasă în ce lucrezi. Mă bucur că totuși îți face plăcere să desenezi în plus în timpul tău liber. Eu cât desenez si schițez la muncă îmi ia tot cheful să fac lucruri la fel de frumoase dintr-un hobby - gw2.


Pai la mine ca e job sau ceva pe langa ceva personal tot la desen se rezuma, avand in vedere ca asta imi e profesia, pictez personaje pt jocuri si illustratii pentru carti de joc similare cu Magic The Gathering.

In ultima vreme e foarte greu sa fac ceva pentru mine ca am mult de pictat pentru joburi dar cand reusesc, I like to make it count :).

Ronah scrie:
MrMouser scrie:
Am avut si o o poza trimisa la concurs, am pictat logoul pe spatele unei tipe similar cu locul 3 daca nu ma insel dar se pare ca le-a placut mai mult the rough look :D.

Mie mi-a placut poza ta mai mult. Am spus asta si in comentariul meu de pe pagina castigatorilor. Good work!


Ma bucur ca ti-a placut, eu greu sa nu fii subiectiv in astfel de chestii, dar nu am intrat in concurs pentru a castiga neaparat, i just had fun with it si pe calea asta big thanks fetei care a indurat orele de stat pe scaun ca sa o pictez :), nu as fi reusit fara ea.
MrMouser
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Aug 2012, 23:35
Nume caracter: Mouser

Re: Fan Art

Mesajde Tudy » 27 Aug 2012, 17:23

@MrMouser: Am extins titlul de "Guild Wars 2 Fanatic" celor aflați în Top 10 conform notelor acordate de juriu - poza trimisă de tine a fost pe locul 6, inițial acest titlu s-a acordat doar celor din Top 5. :)
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World

Re: Fan Art

Mesajde MrMouser » 28 Aug 2012, 22:11

Thanks!
MrMouser
Guild Wars 2 Fanatic
 
Mesaje: 4
Membru din: 21 Aug 2012, 23:35
Nume caracter: Mouser

Re: Fan Art

Mesajde TheGr3yman » 06 Iul 2013, 18:24

chiar daca e cam tarziu , felicitari , sunt bestiale toate
Imagine
Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest. — Denis Diderot
Avatar utilizator
TheGr3yman
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 30 Iun 2013, 11:08
Localitate: Petrosani
Nume caracter: Vhadrick Eroshack


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori