Tapatalk Compatible

Locul unde ne puteţi sugera idei sau reclama probleme în vederea îmbunătăţirii experienţei pe care v-o oferim

Tapatalk Compatible

Mesajde Morphu » 21 Aug 2012, 12:06

S-ar putea implementa un mic plugin in site care sa permita accesul din Tapatalk?

Tapatalk fiind o aplicatie disponibila pe Android si iOS care permite vizualizarea forumurilor intr-un mod mult mai usor.


http://www.tapatalk.com/activate_tapata ... ugin=phpbb
Morphu
Gladium
 
Mesaje: 46
Membru din: 12 Apr 2012, 19:05
Nume caracter: Morphu, Oda Risa

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde Shob » 21 Aug 2012, 15:15

I'm actually interested in this.
Să văd ce pot face.
Herp. Derp.
Avatar utilizator
Shob
GW2.ro staff
 
Mesaje: 553
Membru din: 30 Ian 2011, 14:10
Localitate: Bucureşti
Nume caracter: Scufilicious
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde MosGerila » 21 Aug 2012, 19:59

Asta este o idee magnifica. Fiind la lucru marea majoritate a zilei, cateodata nu imi permit sa accesez site-ul pe calculator ( oricum se stie ce accesam si tot ce facem ), si astfel ne-ar fi mai usor, cel putin pt unii, sa accesam forumul + multe alte exemple de ce e o idee buna....
P.S.: @Shob, cu riscul de a ma repeta, chiar te descurci ok cu elicopterul in BF3 ;) . Sper sa mai avem ocazia, sometime soon...
Pain is Temporary! Glory is Forever!
Imagine
Avatar utilizator
MosGerila
Gladium
 
Mesaje: 33
Membru din: 19 Aug 2012, 20:21
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: MosGerila

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde Valky » 22 Aug 2012, 00:52

Doar ca reference info, n-am avut niciodata probleme sa vizualizez forumul de pe iPhone, scaleaza perfect pe iOS, nu stiu cum se vede pe telefoanele cu platforma Android.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde Khasar » 22 Aug 2012, 08:39

Pe un Android 2.3.6 (Samsung Gio, un smartphone relativ ieftin), sunt ceva probleme cu scalararea. Nu este inutilizabil, te poti descurca dar iti pune nervii la incercare cateodata.
Avatar utilizator
Khasar
Legionar
 
Mesaje: 193
Membru din: 12 Apr 2012, 12:26
Localitate: Targoviste
Nume caracter: Khasar Legionarus

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde Morphu » 22 Aug 2012, 10:37

Eu am un SGS2 si forumul se vede ok, desi trebuie sa dau zoom in / zoom out la fiecare verificare. Aplicatia respectiva e foarte buna pentru ca te poate notifica cand se scrie un comentariu nou + consuma mai putina banda de internet, astea fiind unele din marile avantaje.
Morphu
Gladium
 
Mesaje: 46
Membru din: 12 Apr 2012, 19:05
Nume caracter: Morphu, Oda Risa

Re: Tapatalk Compatible

Mesajde MosGerila » 23 Aug 2012, 15:53

Am si eu un Samsung GalaxyMini si e super bataie de cap.....+mi s-a atras atentia la lucru sa nu mai intru pe site-uri/forumuri, deci ideea cu tapatalk e chiar vitala pt mine si cred ca si pt altii.
Pain is Temporary! Glory is Forever!
Imagine
Avatar utilizator
MosGerila
Gladium
 
Mesaje: 33
Membru din: 19 Aug 2012, 20:21
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: MosGerila


Înapoi la Sugestii şi reclamaţii

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori