Nou in GW2

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Nou in GW2

Mesajde Cotoi » 23 Mar 2013, 22:37

Salutare.
Doar ce m-am apucat de GW2, si mi-ar face placere dc as gasi un jucator roman cu care sa joc. Nu intru intr-o ghilda momentan ptr ca nu joc de pe contul meu, ci de pe al unui prieten pe care nu prea l-a atras jocul. In orice caz daca mai e vre-un roman care e la inceput de cariera ma poate gasi la urmatoarea adresa de TS: speak1.teamspeak.net:12108 pass: Monica . O zi buna.
Cotoi
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 23 Mar 2013, 22:30
Nume caracter: Ygne

Re: Nou in GW2

Mesajde Shob » 24 Mar 2013, 00:36

Sau ne poți găsi tu pe TS-ul comunității, ts.gw2.ro:9987.
Herp. Derp.
Avatar utilizator
Shob
GW2.ro staff
 
Mesaje: 553
Membru din: 30 Ian 2011, 14:10
Localitate: Bucureşti
Nume caracter: Scufilicious
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Nou in GW2

Mesajde acidcod3 » 05 Mai 2013, 23:07

Salutare, voi posta aici, pentru a nu mai deschide un nou thread. La un moment dat am fost acceptat in SoR, din motive mai mult sau mai putin obiective, activitatea mea in GW2 s-a oprit brusc. Intrebarea mea este: care este guilda cel mai "casual"? Incerc incet sa reintru in joc, dar timpul care il am momentan la dispozitie e destul de limitat. Mersi fain, cum se zice pe la noi.
acidcod3
Gladium
 
Mesaje: 7
Membru din: 03 Sep 2012, 10:33
Localitate: Cluj
Nume caracter: Brotacelul Furios

Re: Nou in GW2

Mesajde Lumânare » 06 Mai 2013, 11:56

Casual nu defineste doar timpul ci si ceea ce vrei sa faci in timpul tau in joc.
In Legio Gemina avem un regulament pe care TREBUIE sa il citesti aici http://gemina.guildwars2.ro/.
Dupa ce ai citit regulamentul si esti sigur ca vrei sa intri in Legio Gemina, trebuie să completezi un ”Guild Application”, il gasesti in josul regulamentului.
Dar asta nu inseamna ca daca te vei opri brusc din joc fara sa anunti pe nimeni, nu vei fi dat afara din ghilda.
Caci pentru a fi inactiv in joc avem si noi niste reguli.
Pentru mai multe detalii te astept pe TS la adresa de mai sus.
Life is short, make it count!
Imagine
Avatar utilizator
Lumânare
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 164
Membru din: 09 Aug 2012, 15:28
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Lumânare
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori