Nou si nu tocmai

Discutăm de toate

Nou si nu tocmai

Mesajde Roua Silvestris » 06 Iul 2013, 07:52

Salutare,

Sunt nou pe aici dar in GW2 inca din betas doar ca intr-un server american si datorita lagg-ului din ultimele saptamani ma gandesc to mai serios sa ma transfer pe un server european.
O mica descriere: am commander Tag de vreo 5 luni, 5 caractere nivel 80 si sunt in special interesat in WvW, iar locatia mea actuala e spania.
as dori sa stiu daca in continuare Seafarer's rest are in continuare guildele romanesti pe acest server si daca sunt si aici probleme cu lagg -ul inainte sa ma transfer .

Un salut si bine v-am gasit :)
A Fi Sau A Nu Fi - human mesmer (commander) /// Zana Zanelor - sylvary elementalist ///
Matahhari - human thief /// I Pustnicul I - norn guardian /// Roua Silvestris - sylvary ranger
Roua Silvestris
Gladium
 
Mesaje: 3
Membru din: 06 Iul 2013, 07:44
Nume caracter: A Fi Sau A Nu Fi
Zona de interes: World vs World

Re: Nou si nu tocmai

Mesajde Valky » 07 Iul 2013, 14:03

Salut si bine ai venit. Mai avem cativa jucatori romani din Spania. Lag n-am avut decat foarte rar pe Seafarer`s Rest. Mai des apare skill-lag-ul in W3, cand sunt zergurile foarte mari, dar acest lucru nu este relationat de serverul de apartenenta ci de cel de W3 si este aplicat identic celor 3 servere care se lupta in saptamana respectiva. Guildele romanesti de pe server pot fi gasite aici viewforum.php?f=26 Cya in game.
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori