Salutare

Nu ne putem numi o comunitate dacă nu ne cunoaştem, nu?

Salutare

Mesajde Amater » 14 Noi 2012, 22:41

Salutare tuturor membrilor din comunitate.Mă numesc Mureșan Andrei sunt din Ardeal,județul Bistrița Năsăud,locuiesc într-o comună Șintereag se numește,sunt o persoană sociabilă în general și sper să mă integrez cât mai repede și să cunosc,fac noi prieteni.Vă mulțumesc și ne vedem în joc,caracterul meu se numește Amaterr.

Oh,era să uit sunt elev aproape de 18 ani și sper să-mi iau BAC-ul! :D
Imagine
Avatar utilizator
Amater
Gladium
 
Mesaje: 23
Membru din: 09 Noi 2012, 17:29
Localitate: Șintereag,Județul Bistrița-Năsaud
Nume caracter: Anonymity Striker

Re: Salutare

Mesajde Postrof Blackwell » 14 Noi 2012, 23:35

Salutare Amater, si bine ai venit in comunitate. Sper sa apucam sa jucam impreuna si in cazul in care nu faci inca parte dintr-o guilda si esti in cautare poti gasi una printre acestea (viewforum.php?f=26) la care sa aplici.
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: Salutare

Mesajde Valky » 15 Noi 2012, 17:57

Bun venit, Amater, majoritatea guildelor romanesti se afla pe serverul Seafarer`s Rest in alianta GWRO (Guild Wars Romania) http://www.gw2guilds.org/view-alliance/130 , poti vizualiza conditiile de aplicare ale fiecarei guilde din comunitate pe link-ul dat de Postroff. Ne vedem in joc.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Salutare

Mesajde Amater » 15 Noi 2012, 21:58

Am aplicat deja in XIII sunt inca in stadiul de recruit sper ca in curand sa pot trece ca si un oficial member si sa va cunosc mult mai bine asadar ne vedem in joc.
Imagine
Avatar utilizator
Amater
Gladium
 
Mesaje: 23
Membru din: 09 Noi 2012, 17:29
Localitate: Șintereag,Județul Bistrița-Năsaud
Nume caracter: Anonymity Striker

Re: Salutare

Mesajde Postrof Blackwell » 15 Noi 2012, 23:54

Ghidul recrutului este prietenul tau in acest caz (http://gemina.guildwars2.ro/ghidul_recrutului.php). Mult succes si ne putem auzi pe teamspeak oricand.
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell


Înapoi la Să ne cunoaştem mai bine

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori