Guild Wars 2 Trial Pass Key

Discutăm de toate

Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde Audron » 24 Aug 2012, 17:15

Nu sunt sigur ca asa ceva o sa existe, dar majoritatea jocurilor de genul acesta in ziua de azi vin cu Pass Key in cutie, de dat la 1-2 prieteni sa il incerce gratis o saptamana. Presupunand ca asa ceva este adevarat, as ramane recunoscator celui/celei care imi da si mie unul.
Cine mai vrea sa ceara asa ceva o poate cere in acest topic.
Daca mai exista un topic pe subiectul acesta si nu l-am vazut, imi cer scuze.
Multumesc anticipat.
Audron
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 19 Iul 2012, 12:10

Re: Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde nazby21 » 24 Aug 2012, 17:19

Cei de la A-net nu au anuntat asa ceva.Stiu ca cei de la Blizzard pun astfel de key uri in toate cutiile cu jocuri dar despre guild wars2 nu stim nimic inca.Vei afla pe 28 cand apar in magazine.
Imagine
Avatar utilizator
nazby21
Gladium
 
Mesaje: 79
Membru din: 25 Iul 2012, 21:47
Localitate: Piatra Neamt
Nume caracter: Rotasiv / Slade Hellscream
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde Audron » 24 Aug 2012, 19:20

Guild Wars 1 avea sigur. Prophecies, cel putin. Am cutie si am verificat. In cutia de Factions nu am gasit asa ceva, dar tinant cont cat e de veche, poate avea si l-am dat.
Audron
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 19 Iul 2012, 12:10

Re: Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde aaname » 27 Aug 2012, 12:02

Nu sunt sigur că jocul va rula decent la setări joase-medii pe calculatorul meu. De aceea, vreau să-l testez înainte să-l cumpăr. Vă rog, dacă găsiți un trial, dați-mi un mesaj privat.
aaname
Gladium
 
Mesaje: 3
Membru din: 27 Aug 2012, 11:57

Re: Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde kenzely » 08 Sep 2012, 16:02

Buna! Si eu sunt in aceeasi situatie. Sa cumpar/sa nu cumpar jocul, din mai multe motive. Sa-l testez cu un trial mi-ar raspunde la multe intrebari, asa ca, daca ma poate ajuta cineva, ii sunt recunoscator!
kenzely
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 08 Sep 2012, 15:59
Nume caracter: kenzely

Re: Guild Wars 2 Trial Pass Key

Mesajde Tudy » 08 Sep 2012, 16:13

Deocamdată nu e disponibil nici un fel de trial/demo/etc. și probabil nici nu va apărea unul decât la ceva vreme după lansare. Momentan chiar au închis vânzările directe online pe site-ul oficial din cauză că sunt prea multe cereri și vor să se asigure că performanța serverelor nu e afectată. Asta spune încă o dată multe despre ArenaNet, care e dispusă să renunțe la un venit considerabil pentru a putea oferi un serviciu de calitate celor care le-au cumpărat jocul.

Sunt totuși suficiente video-uri pe Youtube sau live streams pe Twitch.TV ca să-și poată face oricine o idee. Avem și noi o colecție de video-uri introductive și emisiuni făcute chiar de noi aici.
-------
I want to live forever. So far, so good.
GW2 Official Wiki - GW2 Wiki FAQ
Imagine
Avatar utilizator
Tudy
GW2.ro staff
 
Mesaje: 1401
Membru din: 14 Feb 2011, 17:07
Localitate: Cluj-Napoca
Nume caracter: Tudy
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori