Salutari

Nu ne putem numi o comunitate dacă nu ne cunoaştem, nu?

Salutari

Mesajde McKay » 17 Aug 2012, 21:31

Dupa cum spune si titlul, salutari GuildWars Romania! Sunt un player nou in acest joc, fascinat de catre acest joc dupa ce am reusit sa prind un beta key. Este o minunatie, de foarte multa vreme caut un MMO care sa-mi starneasca interesul.

Ma bucur ca am gasit si acest forum dedicat playerilor romani care joaca. V-as fi recunoscator daca mi-ati recomanda o guilda care ar primi un incepator ca mine!

Multumesc si sper sa ne revedem in joc.
Imagine
Avatar utilizator
McKay
Gladium
 
Mesaje: 5
Membru din: 17 Aug 2012, 15:49

Re: Salutari

Mesajde Khasar » 17 Aug 2012, 21:33

In primul rand, bine ai venit.
In al doilea rand.... toti suntem incepatori aici.
Avatar utilizator
Khasar
Legionar
 
Mesaje: 193
Membru din: 12 Apr 2012, 12:26
Localitate: Targoviste
Nume caracter: Khasar Legionarus

Re: Salutari

Mesajde McKay » 17 Aug 2012, 21:35

Ok, inteleg ca jocul nu s-a lansat, dar eu ma refeream la acei veterani care au avut parte de Guild Wars 1. Eu am auzit mult prea tarziu de acest joc... cu 3 zile inainte de closed beta pentru Guild Wars 2.
Imagine
Avatar utilizator
McKay
Gladium
 
Mesaje: 5
Membru din: 17 Aug 2012, 15:49

Re: Salutari

Mesajde Ronah » 17 Aug 2012, 21:38

Bine ai venit. Don't worry! Este loc pentru toata lumea. Guild-urile romanesti si/sau semi romanesti le gasesti la sectiunile speciale de pe acest forum - vezi "Prima pagina"
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Salutari

Mesajde McKay » 17 Aug 2012, 21:40

Multumesc! Chiar astazi am achizitionat jocul si sunt nerabdator sa-l joc.
Imagine
Avatar utilizator
McKay
Gladium
 
Mesaje: 5
Membru din: 17 Aug 2012, 15:49

Re: Salutari

Mesajde Valky » 17 Aug 2012, 21:44

Bun venit, McKay, sunt convins ca oricare din cele 4 guilde romanesti viewforum.php?f=26 ca si cele 2 internationale primesc incepatori, pentru ca toti suntem incepatori la acest joc, GW2 nu este GW1, nici o continuare a acestuia, este un joc complet nou, se pastreaza doar lore-ul si o parte din geografia anterioara din Kryta. Uita-te linistit peste regulamentele celor 4 guilde si alege-ti ce crezi ca este mai potrivit pentru tine.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Salutari

Mesajde victor9011 » 18 Aug 2012, 10:17

Salut! Sunt si eu nou! Am auzit de joc sapt trecuta si ieri l-am cumparat ! Abia astept sa vad cum merge!
victor9011
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 16 Aug 2012, 09:37

Re: Salutari

Mesajde Valky » 18 Aug 2012, 12:03

Bun venit si tie, Victor, enjoy the game, enjoy the community, ne vedem in joc. :)
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Să ne cunoaştem mai bine

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori