Builduri...

Tot ce ține de PvE în Guild Wars 2.
Reguli forum
Atenție! Când scrieți un subiect, vă rugăm să respectați următoarele reguli de numire: Utilizați etichete la începutul redactării subiectului! [Dungeon], [Zona], [Event], [JP] (Jumping puzzle), [Build], [Ghid] (de farm, crafting, leveling, etc), [Story] (Personal story, side story).
Ex: Doresc să scriu despre Ascalonian Catacombs, prin urmare subiectul se va numi [Dungeon] Ascalonian Catacombs. Alte exemple: [Zonă] Cursed Shore, [Event] Claw of Jormag, [Build] Warrior Arah Build, etc

Builduri...

Mesajde mihaicornea03 » 28 Mai 2014, 12:42

Salutare, as dori sa va intreb voi ce build-uri folositi pe fiecare clasa in special PVE/Dungeons , sau chiar si ceva Ghiduri sau asa dar mar interesa ceva ce folositi sau ati folosit cand ati facut pve / level up, ca am dat si eu pe Google si am cautat si tot caut dar nu stiu nu am gasit un site care sa fie cu toate detaliile ( gen. armura, rune , traits etc.) . Astept postarile voastre !
Imagine
Avatar utilizator
mihaicornea03
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Mai 2014, 09:18
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Mystik Face
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Builduri...

Mesajde Shob » 28 Mai 2014, 14:51

http://intothemists.com/guides/?req=sea ... sort=glory

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Herp. Derp.
Avatar utilizator
Shob
GW2.ro staff
 
Mesaje: 553
Membru din: 30 Ian 2011, 14:10
Localitate: Bucureşti
Nume caracter: Scufilicious
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Builduri...

Mesajde Wicked » 30 Mai 2014, 01:15

Salut. Pentru general pve/dungeons iti recomand sa te uiti pe videourile lui Brazil, pentru alte intrebari intra pe ts si sigur o sa gasesti pe cineva sa te lamureasca pe deplin. https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 9Iv3YljhuV
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Builduri...

Mesajde mihaicornea03 » 30 Mai 2014, 10:16

Mersi mult Shob si Wicked ,esti din Ploiesti Wicked? acum am vazut ce tare si eu:D
Imagine
Avatar utilizator
mihaicornea03
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 19 Mai 2014, 09:18
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Mystik Face
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)


Înapoi la Zona PvE

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori