Absent dar motivat

Discutăm de toate

Absent dar motivat

Mesajde Googsy » 10 Aug 2012, 08:39

Salutare!

Stiu ca a trecut ceva de cand am mai intrat pe forum sau TS. Ce pot sa va spun este ca in spatele acestei absente exista motivatii clare.

De aceea eu va recomand sa evitati centrele de masaj (in special cele de la periferie) din Singapore. Nu de alta dar uite cum trece timpul si uitati de prieteni. De asemenea sa fiti atenti la fetele frumoase din Tailanda, cu cat sunt mai frumoase cu atat creste sansa de a da de o mare pereche de oua daca va aventurati atat de departe.

Acum sunt pe meleaguri mioritice insa am tata mansarda varza pentru caci lucrez la izolarea acesteia, asa ca PC-ul este in cutie si asteapta cuminte sa fie montat la locul lui, cam intr-o saptamana.

Imi este dor de voi si sper ca totul sa fie bine,
Dragos/Holly
Imagine
Love me or hate me! I don't care. Your end is the same!
Avatar utilizator
Googsy
Gladium
 
Mesaje: 78
Membru din: 16 Oct 2011, 11:12
Nume caracter: Holly Fire Rain

Re: Absent dar motivat

Mesajde Valky » 10 Aug 2012, 23:10

Si noi te asteptam cu placere, Googsy. Fie de la thailandeze, fie de la mansarda, fie de la thailandeza ramasa in mansarda, tot revii tu la prietenii tai si GW2, ca pe 25 se lanseaza (pre-purchased headstart). Te asteptam sanatos, computer included.
Cheers :)
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Absent dar motivat

Mesajde Cronos » 11 Aug 2012, 22:49

Ti-am simtit lipsa in D3 man, aveam de gand sa te corup sa facem un farming party ca acuma cica doar HPul e scalat la party numbers, nu si damageul :mrgreen:
Dar daca zici ca toate astea au fost in scopul unui bronz si masaj tailandez, te invidiez :)
Take care si ne vedem in joc, poate montezi calculatorul inainte sa se lanseze GW2 :))
Avatar utilizator
Cronos
Legionar
 
Mesaje: 277
Membru din: 05 Aug 2011, 16:36
Nume caracter: Cronos

Re: Absent dar motivat

Mesajde Inwa » 12 Aug 2012, 18:09

De curiozitate, pe unde ai avut traseul ? Nu ma refer la cel intre masaj si oua :D

In Bangkok am nimerit din intamplare in Nana Plaza si Patpong chiar in seara de Craciun cand era plin de craciunite. Nu am dat de oua dar am invatat ca nu este bine sa mearga prietena cu tine prin zonele alea :P
Inwa
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 24
Membru din: 08 Mai 2012, 14:44

Re: Absent dar motivat

Mesajde Googsy » 13 Aug 2012, 08:53

La mine sunt escapade intre sedinte. De multe ori nu mai stiu daca mananc de parinz sau de seara sau poate este ceaiul de la ora 5.

E bine ca nu ai data de oua, nu este ceva de dorit.... poate dusmanilor, mai ales daca as putea sa le fac o poza si sa o pun pe net!

Ar trebui sa termin cu nebunia cam in 2 zile. PC-ul este montat si teste, si update-ul la GW2 facut, numai ca l-am acoperit pana termin de curatat si spalat pe acolo. Remodelarea nu este mare branza, dureaza cam 2 saptamani, sa pui totul la loc, sa speli, sa aranjezi, sa decizi (intr-un final) ca mai ramane si ce nu, dureaza 2 luni. Nu mai pun ca am gasit 2 cutii de can m-am mutat unde stau acum, adica de acum 6 ani! Parca eram copii care deschideau cadouri de Craciun! ne minunam la fiecare lucru gasit in cutii, cu toate ca era clar ca daca nu am avut nevoie de ce era acolo 6 ani nici nu o sa mai avem nevoie. Un concept cu care soata nu este echipata sa-l proceseze asa ca in loc sa eliberez o sa mai adaug prin casa cate ceva pe cat de inutil pe atat de eficient in a aduna praful!

Cu siguranta ne vom vedea pe 25 si vom merge ca un tavalug impreuna! :)
Imagine
Love me or hate me! I don't care. Your end is the same!
Avatar utilizator
Googsy
Gladium
 
Mesaje: 78
Membru din: 16 Oct 2011, 11:12
Nume caracter: Holly Fire Rain


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori