Newbie

Nu ne putem numi o comunitate dacă nu ne cunoaştem, nu?

Newbie

Mesajde Eragoni » 21 Feb 2012, 09:59

Salutare comunitate. Ce pot sa zic pana acum imi place acest site si vad ca sunt informatii foarte utile in legatura cu acest joculet. Trebuie sa fiu sincer nu am jucat pana acum nici makar Guild Wars 1 dar vad ca toata lumea il asteapta pe acesta, iar din cate am vazut....este ceva frumos. Sa ne cunoastem mai bine? Ma numesc Cristi, sunt din Roman - Neamt am 33 de ani si impreuna cu sotia ne mai delectam si noi putin pe ici pe colo cand mai avem timp liber in afara serviciului si a treburilor casnice. Abia asteptam sa incepem ceva de la zero, si sper sa ne intelegem cat mai bine si sa primim ajutor daca o sa avem nevoie. See ya!1
Eragoni
Gladium
 
Mesaje: 5
Membru din: 21 Feb 2012, 09:02
Nume caracter: Eragoni

Re: Newbie

Mesajde RandomGuy » 21 Feb 2012, 11:35

Cred ca odata si odata trebuie sa spun si despre mine ceva si sa numai fiu atat de "random". Ma numesc Andrei , 20 de ani din Galati , am facut liceul de arta sectia arta plastica (atestat in pictura monumentala) , sunt student la buget sectia de teologie-asistenta sociala (nu sunt pentru teologie , sunt mai degraba lupul printre oi), fac o tona de voluntariat cea ce imi ofera experienta pentru domeniul care l-am ales. Din punct de vedere al gaming-ului pot spune ca sunt un gamer "rotund" in sensul ca am jucat/joc in pare parte cam tot ce apare. Inca imi mai ocup timpul cu w3, bfbc2, l4d2,nuclear dawn,lineage 2.
Imagine
Avatar utilizator
RandomGuy
Legionar
 
Mesaje: 332
Membru din: 23 Aug 2011, 09:43

Re: Newbie

Mesajde Eragoni » 21 Feb 2012, 12:24

A si ce jucam noi acum doar de fun este Vindictus, doar ca ne`am cam plictisit ca nu mai este nimik de facut pe acolo.. Joc repetitiv si cam atat. Din MMO am jucat Runes of Magic pana cand cei de la Frogster au inceput sa se joace cu clasele facand OP pe rand anumite clase ceea ce era destul de frustrant. Consecintza: am renuntat la el. Sper ca , virgula, cu acest joc sa nu se joace cu nervii nostri cei de la NC Soft parca.
Eragoni
Gladium
 
Mesaje: 5
Membru din: 21 Feb 2012, 09:02
Nume caracter: Eragoni


Înapoi la Să ne cunoaştem mai bine

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori