Vand GW2

Locul destinat subiectelor vechi

Vand GW2

Mesajde lanaiba » 28 Aug 2012, 21:35

Am comandat 2 bucati de la altex care au venit ieri. Una pentru mine una pentru un amic de ziua lui care este peste 2 sapt, azi amicul a venit pe la mine si nu prea era incantat de joc. I`am dat contul meu sa se joace asta seara sa vada ce si cum, nu cred ca o sa`si schimbe parerea

Dreptu urmare vand 1 bucata sigilata, 150 ron. Dau si copie la factura sa nu fie probleme. Doar predare personala in Bucuresti
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: Vand GW2

Mesajde BogdaNz » 28 Aug 2012, 22:16

Salut.Ti-am lasat PM.
BogdaNz
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Aug 2012, 22:03
Nume caracter: BogdaNz

Re: Vand GW2

Mesajde Ronah » 29 Aug 2012, 00:59

lanaiba scrie:
amicul a venit pe la mine si nu prea era incantat de joc. I`am dat contul meu sa se joace asta seara sa vada ce si cum, nu cred ca o sa`si schimbe parerea

the Real Life "friends" sunt prieteni doar atunci cand au ei nevoie de tine si niciodata invers. Nu degeaba exista proverbul: "prietenul la nevoie se cunoaste" si as adauga eu: "restul sunt doar profitori de ocazie"
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Vand GW2

Mesajde lanaiba » 29 Aug 2012, 07:41

Ronah, nu stiu la ce te referi, eu cu baiatul asta "mancam din aceeasi farfurie" de 15 ani.
Ideea este ca eu in ultimele 2-3 saptamani ma tot uitam la video cu gw2 si vorbeam si cu el despre joc cateodata, si a zis la un moment dat ceva de genu "pare misto, dupe ce ti`l iei si il vad si eu poate mi`l cumpar".
Acum cand am facut comanda de joc ptr mine, am zis ca ar fii un cadou ok ca sa nici nu mai stau atunci sa umblu prin magazine dupe cadou.
Asta e, mi`am luat teaza
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti

Re: Vand GW2

Mesajde lanaiba » 29 Aug 2012, 09:58

Se poate inchide/sterge topicul !

Mersi
I'M A GAMER, not because i dont have a LIFE ... but because i choose to have MANY
Avatar utilizator
lanaiba
Legionar
 
Mesaje: 106
Membru din: 13 Aug 2012, 22:46
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Arhivă

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator